Sennik Muł

  Muł we śnie odzwierciedla nadmiar obowiązków oraz nerwowość śniącego. Prawdopodobnie w najbliższym okresie będziesz mieć wiele dodatkowych zadań i drobiazgów, które mogą Cię wytrącić z równowagi. W ten sposób łatwo zrazisz do siebie najbliższe osoby, które będziesz musiał przepraszać i obiecać, że nigdy więcej się w ten sposób się nie zachowasz.

Szczegółowe znaczenie snu o MULE:

  Widok mułu we śnie świadczy o poczuciu, że wykonujesz za kogoś całą pracę. Wciąż robisz to, czego pragną od Ciebie inni, nawet jeśli tego nie chcesz.
  Przechodzenie przez muł we śnie sennik interpretuje jako ostrzeżenie przed nadchodzącymi pokusami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że spotkasz kogoś, kto będzie miał na Ciebie negatywny wpływ. Chociaż początkowo może wydawać Ci się to normalne i naturalne, nie powinieneś ulegać pokusie, gdyż skutki Twoich działań mogą być bardzo negatywne.
  Interpretacja snu o mule najczęściej związana jest z przesadnym zaufaniem we własne możliwości finansowe. Być może przesadziłeś z ilością kredytów, które nie pozwalają Ci spać po nocach, dlatego powinieneś jak najszybciej zastanowić się w jaki sposób możesz się od nich uwolnić.
  Jeżeli widzisz osoby przechodzące przez muł to taki sen najczęściej zwiastuje kryzys w związku. Możliwe, że zwątpisz w ukochaną osobę, gdyż jej zachowanie może wydawać Ci się niepokojące. Pamiętaj jednak o tym, że nie powinieneś nikogo oskarżać o nic nie mając na to twardych dowodów.
  Jeżeli śnisz o innych osobach, które utknęły w mule to taki sen sugeruje, że jeden z Twoich przyjaciół lub członków rodziny poprosi Cię o pożyczenie pieniędzy.
  Sen o kimś, kto wyciąga Cię z mułu oznacza, że bardzo liczysz na czyjąś pomoc. Prawdopodobnie za każdym razem, gdy wpadasz w kłopoty lub podejmujesz złą decyzję ktoś z Twoich bliskich udzieli Ci pomocy. Jednak sny tego typu należy traktować również jako ostrzeżenie, gdyż taka sytuacja nie będzie trwać wiecznie.
  Kopanie w mule jest wyrazem pracowitości i odpowiedzialności śniącego. Interpretacja pochodząca z sennika jest wyrazem gotowości do zrealizowania powierzonych zadań. Wbrew pozornemu wrażeniu taki sen ma bardzo negatywne znaczenie, gdyż świadczy o Twojej uległości.
  Grzebanie w mule we śnie oznacza, że spotkasz osobę, która zachwyci Cię swoimi umiejętnościami oraz inteligencją. Będzie posiadała Ona wiele cech, które zaczniesz doceniać i podziwiać.
  Sen o wpadnięciu w muł oznacza, że zaczniesz podejmować zbyt ryzykowne decyzje. Możliwe, że uwielbiasz wyzwania i silne emocje, dlatego często spotykasz się z niebezpiecznymi sytuacjami. Taka interpretacja snu świadczy o tym, że pomimo że udało Ci się uniknąć negatywnych konsekwencji swoich działań, to nie możesz postrzegać tego jako pewnik i powinieneś zmienić niektóre ze swoich nawyków, jeżeli pragniesz lepszej przyszłości.
  Jeżeli śnisz o osobie, która się potknęła i upadła w muł, to taki sen oznacza, że niepokoi Cię zachowanie ukochanej osoby. Być może do załagodzenia sytuacji wystarczy szczera rozmowa.
  Sen o leżeniu w mule interpretuje się jako brak zadowolenia ze swojej aktualnej sytuacji życiowej. Pewne rzeczy w Twoim życiu sprawiają, że jesteś nieszczęśliwy lub sfrustrowany i nie za bardzo wiesz jak to zmienić przez co stajesz się coraz bardziej zgorzkniały. Sennik zachęca cię to podjęcia działania, abyś zaczął nad sobą pracować, by zmienić rzeczy, których nie lubisz.
  Kąpiel w mule senniki interpretują jako zapowiedź nastania trudnego okresu, w którym przyjdzie Ci się zmierzyć. Jednak taki sen niesie ze sobą także pozytywne przesłanie, gdyż zdołasz dostrzec w życiu dobre okazje. Znajdziesz sposób do osiągnięcia licznych korzyści z pozornie trudnej sytuacji.
  Sen o ludziach kąpiących się w mule oznacza, że zadziwi Cię czyjaś sytuacja. Będziesz pod dużym wrażeniem jak osoba Ta radzi sobie w trudnych sytuacjach. Nie powinieneś się zniechęcać i popadać w depresję, tylko wyciągnąć lekcję z poczynionych działań, abyś w przyszłości sam mógł postąpić podobnie.

Muł w senniku mistycznym:

  Sen o mule sennik mistyczny interpretuje jako poczucie, że nie jesteś właściwie doceniany przez bliskich za swoją ciężką pracę.