Mrowisko

  Mrowisko we śnie jest symbolem ciężkiej pracy oraz dowodem na duże zaangażowanie w realizację wykonywanych na co dzień zadań i obowiązków, wróży sukces w karierze zawodowej, może stanowić zapowiedź awansu. Sen może również wróżyć brak uznania przez najbliższe otoczenie. Jeśli tylko wyjdziesz ze strefy swojego komfortu, odkryjesz na swojej drodze nowe szanse i możliwości.
  Jeśli we śnie widzisz mrowisko jest to znak, że masz ostatnią szansę na to, aby dokonać ważnych zmian w Twoim życiu oraz zebrać owoce swojej ciężkiej pracy.
  Jeśli widzisz jak mrówki budują mrowisko, wówczas sen jest znakiem pogardy i braku uznania wobec ludzi, którzy nie pracują ciężko a mimo to osiągają znaczne sukcesy w swoim życiu.
  Kiedy śnisz, że patrzysz na mrowisko jest to zapowiedzią dobrych zarobków.
  Gdy we śnie celowo niszczysz mrowisko, wówczas przeżyjesz trudny moment w życiu, będzie on związaną z pracą zawodową.
  Sen, w którym przypadkowo wchodzisz w mrowisko jest oznaką wielu niepokojów i cierpienia, po których będziesz musiał zebrać swoje siły, odzyskać wiarę w siebie oraz odbudować swoje życie na nowo.
  Jeśli śnisz, że widzisz mrówki wychodzące z mrowiska najprawdopodobniej oznacza, że jesteś zmęczony pracą i powinieneś zrobić sobie krótką przerwę, by odpocząć.
  Wielkie mrowisko we śnie może oznaczać, że odkryjesz nową pracę. Powinieneś zacząć podążać za swoimi pomysłami a w końcu osiągniesz sukces, o którym zawsze marzyłeś.
  Kilka mrowisk we śnie to znak, że powinieneś rozważyć rozpoczęcie nowego zajęcia, które da Ci więcej motywacji do osiągania kolejnych postępów w Twoim życiu.
  Sen o mrowisku w lesie oznacza, że powinieneś zacząć dbać o siebie i przestać martwić się o innych. W głębi duszy masz nadzieję, że świat, w którym żyjesz w przyszłości stanie się dla Ciebie lepszym miejscem do życia.

Zobacz także:

 • Przekaz
 • Brukiew
 • Ekierka