Moździerz

Pojawienie się moździerza symbolizuje brak zdecydowania. Możliwe, że stoisz przed podjęciem ważnej decyzji i nie jesteś w stanie jej z jakiegoś powodu podjąć. Nie chcesz z niczego rezygnować, ale wiesz, że bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz, będziesz zmuszony z czymś się bezpowrotnie rozstać. Alternatywnie sen o moździerz oznacza, że zakochałeś się w niewłaściwej osobie.

Szczegółowe znacznie snu Moździerz

Zmiażdżenie czegoś w moździerzu zapowiada wizytę dawno nie widzianej osoby. Możliwe, że owe spotkanie będzie dotyczyło osoby z dzieciństwa, z którą od dawna utraciłeś kontakt.

Kupienie moździerza we śnie oznacza, że jesteś gotów na podjęcie nowych wyzwań. Przed tobą niezwykle burzliwy okres, który przysporzył Ci wielu zmartwień i trudności. Jednak masz to już za sobą i teraz możesz skupić się już tylko na nowych przedsięwzięciach.

Sprzedaż moździerza we śnie symbolizuje rozczarowanie. Prawdopodobnie miałeś jakieś wielkie plany, lub wiązałeś swoją przyszłość z pewną osobą lub pracą. Jednak z jakiegoś powodu nic z tego nie wyszło i twoje plany posypały się jak domek z kart.

Gdy dostałeś od kogoś moździerz to sen odzwierciedla twoją upartą naturę. Często inne osoby myślą, że jesteś arogancki i niedostępny. Takie zachowanie zamyka przed tobą różne drzwi.

Gdy we śnie dostajesz moździerz w prezencie, to najczęściej oznacza to, że wkrótce zawrzesz ciekawą znajomość. Poznasz osobę, ż którą będziesz dzielić zainteresowania oraz światopogląd.

Gdy moździerz jest w jakiś sposób uszkodzony, to taki sen wieszczy, że zostaniesz oszukany. Być może ktoś sprzeda Ci uszkodzony przedmiot, lub podpiszesz niekorzystną umową. W najbliższym czasie powinieneś zachować szczególną ostrożność przy podejmowaniu jakichkolwiek działań, w przeciwnym razie możesz doznać poważnych strat.

Zobacz także:

  • Lakier
  • Wycie
  • Kajuta