Sennik Mozaika

  Mozaika pojawiająca się w marzeniach sennych jest znakiem umiłowania do podejmowania złożonych wyzwań, może także świadczyć o braku możliwości spełnienia czyichś górnolotnych i mało realnych oczekiwań. Sen o mozaice jest także symbolem doskonałości, piękna i elegancji, która tkwi w najmniejszych szczegółach trudnych do rozwikłania spraw. Sennik ujawnia, że tego typu sny mogą być również zapowiedzią zbliżającego się remontu.
  Widok mozaiki to znak, że na Twojej drodze pojawią się nowe okazje do zarobienia sporej sumy pieniędzy. Z czasem przekonasz się również, że liczne życiowe perypetie zbliżą Cię do chwil szczęścia i radości.
  Złota mozaika we śnie zwykle wieszczy spełnienie wzniosłych oczekiwań oraz planów śniącego. Ku Twojemu zdziwieniu wszystko z powrotem zacznie się układać, zła passa z biegiem czasu przeminie a Ty w końcu powrócisz na dawne tory.
  Układanie mozaiki we śnie jest sennika zapowiedzią mozolnej i mało opłacalnej pracy, której efekt końcowy bardzo pozytywnie Cię zaskoczy i doda otuchy na najbliższą przyszłość.
  Mozaika ułożona na posadzce wróży pomyślność i szczęście w życiu a także świetlaną przyszłość pomimo mało optymistycznych scenariuszy.
  Brudna bądź pęknięta mozaika to nie najlepszy omen, według starych senników jest to zapowiedź nieszczęścia i pecha we własnym domostwie.
  Chodzenie po mozaice to znak, że przez własną naiwność doprowadzisz do bardzo niebezpiecznej sytuacji w Twoim życiu, z opresji będzie mógł Cię uratować jedynie człowiek o wielkim sercu.
  Mozaika ułożona pod prysznicem to w snach oznaka, że ktoś pochwali Cię za Twój dobry gust, być może nawet będziesz mógł liczyć na pewien zarobek.