Moszcz

Sen jest wyrazem wewnętrznych emocji oraz popędów. Bardzo często moszcz odzwierciedla silną zazdrość, zwłaszcza w sferze uczuć. Być może twój przyjaciel cieszy się o wiele lepszym powodzeniem od Ciebie. W innym znaczeniu sen może zapowiadać negatywne zmiany.

Należy pamiętać, że sny o moszczu nie zdarzają się często, a jego dokładne znaczenie często wiąże się ze szczegółami, dlatego warto na nich przede wszystkim skupić swoją uwagę.

Szczegółowa symbolika snu o Moszczu

Widok moszczu we śnie sugeruje, że powinieneś pohamować swój popęd. Być może twoje zachowanie przykuło czyjąś uwagę i powinieneś się opamiętać, zanim nie ściągniesz na siebie niepotrzebnych problemów.

Gdy we śnie przygotowujesz moszcz, to najczęściej oznacza to, że zaczynasz zapominać o swoich obowiązkach. W innym znaczeniu sen wskazuje, że uda Ci się wywieźć w pole swojego przeciwnika, jednak owa sytuacja nie potrwa tak długo jakbyś sobie tego życzył.

Gdy widzisz jak inni przyrządzają moszcz, to taki sen sugeruje, że osoba, która Ci coś obiecała, nie dotrzyma danego słowa i zapomni o tym. Zamiast się na nią wściekać i obgadywać, powinieneś jej o tym delikatnie przypomnieć.

Wylewanie moszczu sugeruje, że ktoś będzie sabotował twoje działania. Być może zostanie Ci powierzone zadanie grupowe i ktoś z grupy będzie wymigiwał się od wykonania powierzonych zadań.

Picie moszczu wskazuje, że zapomnisz o czyichś urodzinach lub jakiejś uroczystości. Alternatywnie sen oznacza, że zbyt dużo czasu poświęcasz na błahe przyjemności.

Gdy we śnie odmawiasz picia moszczu, to jest to znak, że w końcu zaczniesz dbać o swoje zdrowie. Możliwe, że zmienisz swoje nawyki żywieniowe lub zaczniesz uprawiać jakiś sport, aby poprawić jakość swojego zdrowia.

Zobacz także:

  • Oczy
  • Sztućce
  • Tuzin