Sennik Morwa

Morwa we śnie symbolizuje nowe możliwości. Prawdopodobnie staniesz przed życiową szansą i będziesz chciał się zaprezentować z jak najlepszej strony. Tylko w ten sposób należycie ją wykorzystasz i otworzysz sobie nowe możliwości.

Szczegółowa symbolika snu Morwa

Widok owoców morwy zwiastuje szansę na pojawienie się dużych zysków. Możliwe, że dostaniesz niezwykle atrakcyjną ofertę pracy z innego miasta lub nawet z zagranicy.

Jedzenie morwy we śnie zapowiada korzystny okres w życiu. Będzie dopisywało ci szczęście zarówno w relacjach zawodowych, jak i miłosnych. Twoje relacje z partnerem z każdym dniem będą stawały się coraz lepsze.

Gdy we śnie widzisz, jak inni jedzą owoce morwy, to oznacza to, że żałujesz pewnych podjętych decyzji. Czujesz, że popełniłeś życiowy błąd, którego teraz w żaden sposób nie jesteś w stanie naprawić. Być może wybrałeś niewłaściwą ścieżkę kariery lub porzuciłeś dobrze zapowiadające się przedsięwzięcie.

Zbieranie owoców morwy oznacza, że jesteś gotów zrobić wszystko dla ukochanej osoby. Bez względu czy jest to twój partner, członek rodziny, czy też przyjaciel w każdej sytuacji jesteś gotów udzielić mu niezbędnego wsparcia.

Drzewo morwowe we śnie to zazwyczaj zły znak sugerujący, że żaden z twoich planów się nie powiedzie. Być może są one zbyt ambitne lub podchodzisz do realizacji ich zbyt lekceważąco. Jeżeli pragniesz coś w życiu osiągnąć, musisz się w pełni temu oddać, by być gotów do poświęcenia się.

Sadzenie drzewa morwowego sugeruje, że potrzebna Ci pomoc. Prawdopodobnie znalazłeś się w niezwykle trudnej sytuacji i nie jesteś w stanie sam sobie z nią poradzić. Być może masz problemy w pracy lub z partnerem i nie masz kogo poprosić o pomoc.