Monopoly

  Gra Monopoly we śnie kojarzona jest z życiowymi ambicjami i bogactwem, ma za zadanie skoncentrować uwagę śniącego na własnych finansach. Sen stanowi przesłanie, że tylko silna osobowość może sprawić, że zaczniesz podejmować w życiu decyzje nie prosząc nikogo o pomoc.
  Jeśli śnisz, że grasz w monopoly to znak, że ustanowisz w swoim życiu kilka nowych standardów, staniesz się także w tym zakresie przykładem dla innych.
  Jeśli we śnie widzisz kogoś znajomego grającego w monopoly, wówczas oznacza to, że będziesz musiał skorzystać z usług pewnego człowieka, aby rozwiązać problemy, na które nie masz wpływu.
  Kiedy we śnie wygrywasz grę monopoly to znak, że okażesz się być bardziej wymagającym graczem od innych, dzięki czemu w pewnej sprawie pierwszy pokonasz metę. Jeśli zaryzykujesz zyskasz w życiu szansę na osiągnięcie sukcesu, o którym inni mogą jedynie pomarzyć.
  Przegrana w grze monopoly oznacza, że będziesz musiał wyjść ze strefy swojego komfortu, aby osiągnąć to, czego pragniesz, pamiętaj jednak, że nie od razu staniesz się najlepszy, dopiero z czasem uda Ci się osiągnąć perfekcję, ważne jest zatem, abyś pamiętał, że jedynie intensywny trening może uczynić z Ciebie mistrza.
  Kiedy śnisz, że grasz w grę z innymi a zawłaszcza z rodziną, wówczas podzielisz się z kimś swoją mądrością i staniesz się liderem, za co ludzie zaczną Cię szanować.