Mokry

Sen o byciu mokrym stanowi stanowi wróżbę, że pewna osoba zawiedzie Twoje zaufanie i w nieoczekiwanym momencie zwyczajnie ośmieszy Cię. Według sennika bycie mokrym w snach wiąże się z nieprzyjemnymi doznaniami, które mogą wywołać uczucia strachu i zakłopotania i niepokoju. Z czasem zbyt wiele osób będzie chciało kierować Twoim życiem, dlatego najwyższy czas, aby wyznaczyć jasne granice. Jeśli przejmiesz kontrolę nad własnym życiem, z biegiem czasu wzniesiesz się ponad problemy, które fundują Ci inni.

Szczegółowa symbolika snu o byciu mokrym

Interpretacja snu o byciu mokrym zależy od tego, która część ciała bądź ubrania jest mokra we śnie.

Mokre ubrania

Sen o mokrych ubraniach oznacza, że będziesz mieć sekrety przed bliską osobą. Z czasem jeśli się nie zdystansujesz, możesz z tego powodu czuć się nieswojo, co może zagrozić waszym przyszłym relacjom. Sen o zdejmowaniu mokrych ubrań wieszczy pokusę, z powodu której wyjawisz komuś swoje uczucia. Być może dzięki temu otrzymasz cenną poradę na przyszłość.

Mokry pies

Sen o mokrym psie świadczy o tym, że poszukujesz dodatkowego wsparcia bądź uznania ze strony innych ludzi. Twoje życie nabierze nowego znaczenia tylko wtedy, kiedy obowiązki, które będziesz wykonywać zaczną sprawiać Ci przyjemność.

Mokre skarpetki

Sen o mokrych skarpetek nie jest dobrym znakiem. Taki sen zapowiada, że wpadniesz w rozpacz i czekają Cię liczne smutki. Najprawdopodobniej ktoś Cię zrani bądź zasmuci. Na szczęście przezwyciężysz trudny okres, w którym obecnie się znajdujesz.

Mokre włosy

Kiedy śnisz o mokrych włosach, wówczas oznacza to, że ktoś zarzuci Ci lenistwo lub brak odpowiedzialności, przez co stracisz motywację do dalszej pracy. Poradzisz sobie z zaistniałą sytuacją, jeśli jak najszybciej się ze wszystkiego otrząśniesz.

Mokre ręce

Sen o mokrych rękach wróży problemy ze zdrowiem. Najwyraźniej nadszedł czas, aby zastanowić się nad zmianą stylu życia oraz nad skupieniem uwagi na aspektach związanych z własną kondycją zarówno fizyczną jak i emocjonalną.

Mokre stopy

Mokre stopy we śnie są symbolem osłabionej komunikacji z partnerem bądź bliskim członkiem rodziny. Jeśli nie wyciągniesz pierwszy ręki bądź nie pójdziesz na kompromis, trudno Ci będzie nawiązać lepsze relacje z otoczeniem.

Sen, w którym inni są mokrzy

Kiedy śnisz, że inni ludzie są mokrzy, wówczas jest to znak, że odwrócisz się plecami do ukochanej osoby, kiedy będzie Cię najbardziej potrzebowała. Uważaj, bo zła karma może kiedyś do Ciebie powrócić.

Jakie znaczenie ma sen o byciu mokrym według sennika mistycznego?

Sennik mistyczny podaje, że bycie mokrym wieszczy w życiu nadejście niespodziewanych zmian, które będą dość radykalne. Zmienią one Twoją dotychczasową rzeczywistość, w której do tej pory nauczyłeś się doskonale egzystować. Bez obaw, wszystko powróci na dawne tory, jeśli tylko ponownie uwierzysz we własne siły.