Model / Modelka

Sen o modelu lub modelce jest zapowiedzią, że twoje życie towarzyskie pochłonie cię bez reszty. Od jakiegoś czasu przeceniasz swoje możliwości oraz za bardzo idealizujesz swoje działania. Jeśli nie przestaniesz być wciąż w centrum uwagi i nie dasz szansy innym, ludzie się w końcu od ciebie odwrócą.

Szczegółowa symbolika snu o Modelce

Widok modela lub modelki we śnie sugeruje, że roztrwonisz swój majątek lub skusisz się na błahe przyjemności. Ponadto sen może oznaczać, że ktoś sabotuje twoje działania. Pora się postawić i zmierzyć się z nieuczciwym rywalem, który zrobi wszystko, aby tylko Ci zaszkodzić.

Bycie modelem lub modelką zwiastuje romans, który może zakończyć się dla ciebie fatalnie. Możliwe również, że źle ocenisz pewną osobę, przez co zbliży się ona do Ciebie oraz będzie próbowała Cię wykorzystać.

Gdy ktoś zaproponuje Ci pracę jako model lub modelka, to taki sen odzwierciedla twoją wysoką samoocenę. Prawdopodobnie lubisz być w centrum uwagi oraz często wykorzystujesz swój wrodzony wdzięk do osiągania korzyści.

Rozmowa z modelem lub modelką oznacza, że wątpisz w zamiary swoich bliskich. Prawdopodobnie ktoś niedawno nadszarpnął twoim zaufaniem i teraz zastanawiasz czy zamiary innych osób z twojego otoczenia też są czyste.

Gdy we śnie bezskutecznie próbujesz zostać modelem lub modelką, to taki sen oznacza, że nawiążesz romans, który przyniesie ci jedynie wiele trosk i zmartwień.

Gdy śnisz o spotkaniu z ulubionym modelem lub modelką, to zazwyczaj oznacza to, że myślisz o zmianie swojego wyglądu. Prawdopodobnie od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zmianą swojego wizerunku i teraz przyszedł dobry moment, aby tego dokonać.

Sen o fotografowaniu modela lub modelki wskazuje, że nie jesteś do końca zadowolony z wyników swojej pracy. Możliwe, że czujesz, że stać Cię na więcej, jednak z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie tego osiągnąć. W innym znaczeniu sen oznacza, że wykonasz wymagającą pracę, lecz nie zostaniesz za nią właściwie wynagrodzony.

Tańczenie z modelem lub modelką oznacza, że przyciągniesz czyjąś uwagę. Całkiem możliwe, że spotkasz dawno niewidzianą osobę, którą zafascynujesz.