Moda

  Moda we śnie jest przejawem odejścia od tradycyjnej wizji postrzegania świata, oznacza także brak zainteresowania życiem rodzinnym. Sen stanowi zapowiedź komercyjnego dobrobytu i burzliwego życia, jest również ostrzeżeniem przed popełnianiem niepotrzebnych błędów w życiu. Twoje wyimaginowane marzenia o przyszłości mogą okazać się nierealne do spełnienia po tym jak będziesz musiał nauczyć się godzić sprzeczne interesy z nich korzyściami finansowymi.
  Jeśli pracujesz w modzie, wówczas sen stanowi zapowiedź, że doświadczysz w swoim życiu zmiany, dzięki której zaczniesz być inaczej postrzegany przez najbliższe otoczenie.
  Jeśli kupujesz w sklepie modne ubrania oznacza to, że masz względem siebie zbyt wysokie oczekiwania, które mogą sprawić, że przestaniesz z czasem cieszyć się życiem.
  Modny zegarek, ubranie bądź biżuteria we śnie są oznaką pragnienia rozpoczęcia od nowa wszystkich trudnych etapów w życiu.
  Sen o modnej torebce jest zwykle zapowiedzią nadchodzących trudności finansowych w życiu śniącego.
  Mężczyzna śniący o modzie jest wyrazem chęci nawiązania głębszych relacji z osobą o słabszym charakterze.
  Kobieta śniąca o modzie to znak, że niefortunnie zboczysz z właściwej drogi, którą od dawna kroczysz. Odpowiedzialność za kształtowanie własnego życia zrzucisz na osobę, która doradzała Ci w życiu w wielu kwestiach.
  Kiedy śnisz, że jesteś projektantem mody jest to znak, że Twoje starania i wytężona praca będą ostatecznie uwieńczone nagrodą.
  Jeśli śnisz, że masz coś niemodnego oznacza to, że ciągłe zajmowanie się jedynie własną osobą może sprawić, że zaczniesz krzywdzić wszystkich wokół.