Sennik Miska

  W starych sennikach znaczenie snu miska było interpretowane jako symbol zniecierpliwienia oraz zapowiedź trudnych do zakończenia w przyszłości konfliktów. Miska może również stanowić zapowiedź, że będziesz czymś rozczarowany, dlatego też powinieneś zadbać lepiej o swoje plany, nie mówiąc o nich nikomu. Miska symbolizuje także gniew i krytykę. Taki sen najczęściej odnosi się do aktualnej postawy życiowej lub obecnego położenia śniącego.

Znaczenie snu: MISKA

  Miska z jedzeniem wróży w snach życie pełne obaw, które z czasem nabierze barw, dzięki czemu wreszcie przestaniesz żyć w ubóstwie.
  Miska z owocami oznacza, że znajdziesz się w miejscu, które stanie się dla Ciebie źródłem inspiracji. Sennik zdradza, że zdobędziesz się na odwagę, aby powiedzieć komuś co o nim myślisz.
  Miska z kawiarami oznacza w snach, że zaczniesz być podziwiany przez innych ludzi. Może także zwiastować radość, szczęście i zysk, reprezentuje także oczekiwanie na dobrą zmianę w życiu.
  Jeśli widzisz umytą miskę, sennik tłumaczy, że zdobędziesz nowe zainteresowania, które zawładną Twoim czasem oraz przyniosą Ci wiele szczęścia i radości.
  Gdy myjesz się w misce, wówczas jest to znak, że uzależnisz się od miłości oraz pragnień ukochanej osoby.
  Jeśli jesz z miski w marzeniach sennych oznacza to, że powinieneś zacząć się chronić, zwłaszcza jeśli chcesz konkurować z innymi o własną pozycję.

Staromodna miska we śnie

  Miska z wodą według sennika to znak, że będziesz musiał podjąć decyzję dotyczącą Twoich planów na przyszłość. Nikt nie zrobi tego za Ciebie, zatem dobrze się zastanów w jakim kierunku powinno zmierzać Twoje życie.
  Kupno miski jest oznaką kłopotów, których rozwiązanie będzie wymagało od Ciebie dużego nakładu pracy i wysiłku.
  Gliniana miska jest w snach symbolem długiego życia a także bogactwa, niekiedy może także zapowiadać niegroźną chorobę.
  Miska wykonana z niklu wróży dla śniącego małżeństwo.
  Metalowa miska to w snach to znak szczęśliwej podróży.
  Pełna miska jest oznaką obfitości. Może oznacza także, że wreszcie znajdziesz w życiu swoje miejsce.
  Pusta miska jest zwiastunem zbliżających się trudności. Może także oznaczać, że sprawa, której obecnie bez reszty się poświęcasz nie przyniesie Ci żadnych korzyści.
  Napełnianie miski wieszczy przebywanie w gronie przyjemnego towarzystwa.
  Miska z oliwą to w snach stanowi zapowiedź pecha.
  Miska leżąca na stole to znak, że Twoja kreatywność zostanie w końcu przez kogoś nagrodzona.
  Wlewanie wody do miski to znak, że przez jeden mały błąd stracisz część swoich dóbr materialnych.
  Zamknięcie miski pokrywką zwiastuje w marzeniach sennych, że uda Ci się zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.
  Srebrna miska stanowi zapowiedź awansu, natomiast złota miska wieszczy rozpoczęcie nowego i bardzo ważnego dzieła.
  Trzymanie miski w prawej ręce wieszczy brak zgody w rodzinie, natomiast trzymanie jej w lewej ręce to w snach zapowiedź niechcianych i kłótliwych gości.

Sennik: rozbita bądź uszkodzona miska.

  Rozbita miska w marzeniach sennych zapowiada kłótnię a nawet chorobę. Otrzymasz wieści z dalekich stron, dzięki którym pojednasz się ze swoim wrogiem. Jeśli miska pęknie podczas jedzenia, jest to zapowiedzią frustracji oraz wyrzutów sumienia. Zepsuta miska w snach wróży także, że ktoś zrobi Ci niewielką przyjemność lecz potem także mocno Cię zrani. Sen może również oznaczać, że nawiążesz nowe relacje z ludźmi, którzy zapewnią Ci wiele szczęścia w życiu.