Mikroskop

Mikroskop we śnie jest symbolem dokładności, precyzji a niekiedy również wnikliwej inwigilacji w szczegóły życia osób z wyższych kręgów, których życie jest na świeczniku. Sen o mikroskopie wskazuje, że w Twoim życiu jest sytuacja, której należy się bliżej przyjrzeć. Być może także martwisz się o stan własnego zdrowia. Pamiętaj, że coś, co jest z pozoru nieszkodliwe może z czasem stać się przyczyną olbrzymich kłopotów i życiowych trudności. Sennik tłumaczy, że mikroskop w snach wieszczy, iż wreszcie dostrzeżesz duży problem, który do tej pory nie był dla Ciebie widoczny gołym okiem.

Mikroskop – znaczenia snu:

Widok mikroskopu oznacza, że przyjaciel zachęci Cię do podjęcia próby przeanalizowania własnego życia pod kątem grożącego Ci niebezpieczeństwa. Im szybciej zdiagnozujesz problem, tym szybciej będziesz mógł go usunąć.

Kiedy śnisz, że jesteś naukowcem i obserwujesz coś pod mikroskopem jest to znak, że niepewne relacje z partnerem biznesowym sprawią, że zaczniesz patrzeć Mu na ręce oraz przyglądać się detalom waszej wzajemnej współpracy. przyjrzysz się detalom.

Jeśli w swoim śnie szukasz czegoś pod mikroskopem może to oznaczać, że boisz się biologicznego zagrożenia, o którym ostatnio wiele słyszałeś. Nie chcesz także narażać się i wystawiać na próbę bezpośredniej konfrontacji z otaczającym Cię niebezpieczeństwem, dlatego też do niezbędnego minimum ograniczysz kontakty z pewną grupą ludzi.

Zepsuty mikroskop jest według sennika zapowiedzią, że ktoś przedwcześnie przejrzy Twoje plany, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego.

Kiedy kupujesz mikroskop we śnie, wówczas może to oznaczać, że Twoje naukowe ambicje i zapędy doprowadzą Cię do człowieka, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła.