Sennik Mięso

  Sen o mięsie oznacza satysfakcję z osobistych doznań i doświadczeń natury kulinarnej. Pewna sytuacja Twoim życiu doda Ci poczucia pewności siebie i zachęci Cię do przejęcia pewnej władzy. Sen o mięsie stanowi także symbol czysto seksualny. Generalnie mięso we śnie ma pozytywne znaczenie, zwłaszcza jeżeli jest ono smaczne, świeże i dobrze przyrządzone.

Szczegółowe znaczenie snu o mięsie

  Widok surowego mięsa we śnie wiąże się z trudnościami oraz przeszkodami, na które natrafisz na swojej drodze do celu. Surowe mięso może ponadto odzwierciedlać nieokiełznaną zwierzęcą naturę i surowe emocje osoby, która o nim śni.

Jedzenie surowego mięsa

  Sen stanowi zapowiedź problemów zdrowotnych bądź oznacza psychiczne uwstecznienie się. Zwykle jest to spowodowane samotnością bądź brakiem wiary w siebie. Może to wynikać z celowego wycofania się z życia społecznego i trzymania się z dala od innych, aby móc się w pełni poświęcić realizacji swoich celów.

Zepsute mięso

  Sen o zepsutym mięsie zazwyczaj nie wróży nic dobrego i to bez znaczenia czy je jesz, wąchasz czy tylko na nie patrzysz. Zazwyczaj taki sen wieszczy problemy ze zdrowiem, może także zapowiadać przeziębienie, infekcje gardła bądź inną drobną chorobę.

Smażone mięso

  Pojawienie się smażonego mięsa we śnie zazwyczaj jest pozytywnym znakiem, które zazwyczaj odzwierciedla poczucie wzmożonej siły i kontroli nad pewną złożoną sytuacją w Twoim życiu. Jedzenie smażonego mięsa według sennika może być zapowiedzią zaproszenia na przyjęcie, na którym spotkasz dawno nie widzianych przyjaciół.

Przyrządzanie mięsa

  Sen, w którym przyrządzasz mięso jest pozytywnym znakiem wskazującym na to, iż odczuwasz radość z życia. Czasami jest to również zapowiedź odpoczynku od trudów dnia codziennego.

Jedzenie mięsa z obrzydzeniem

  Taki sen nie jest dobrym znakiem i nie wieszczy niczego pozytywnego. Sen najczęściej wskazuje na rozpamiętywanie przeszłości oraz wyborów, których niegdyś dokonano. Jedzenie mięsa z obrzydzeniem może również wskazywać na poczucie winy z powodu działań podjętych w przeszłości.

Odmowa jedzenia mięsa

  To znak, że uciekasz myślami od spraw bieżących bądź doskwiera Ci depresja przez co nie jesteś w stanie w pełni cieszyć się życiem. Tego typu sny są najczęściej spowodowane problemami finansowymi.

Odczuwanie wstrętu do mięsa

  Jeżeli we śnie odczuwasz wstręt do mięsa, jednak nie jest on spowodowany tym, że mięso jest nieświeże lub niewłaściwie przygotowane bądź jesteś wegetarianinem, to taki sen oznacza, że pomagając innym odrzucisz własne potrzeby materialne bądź cielesne. Innymi słowy postawisz wszystko ponad własne pragnienia.

Krojenie mięsa

  Sen o krojeniu mięsa najczęściej nie jest dobrym znakiem dla Twojej rodziny oraz Twojego najbliższego kręgu znajomych. Taki sen może stanowić ostrzeżenie przed zaciąganiem różnych zobowiązań oraz przed podpisywaniem wszelkiego typu dokumentów.

Kupowanie mięsa

  Sen o kupnie mięsa odzwierciedla chorobliwe ambicje śniącego. Wskazuje także na nieustanny pęd w kierunku zdobycia odpowiedniego statusu społecznego i władzy, która niekiedy zaślepia oczy.

Rzucanie go psom

  Rzucanie mięsa psom oznacza, że zostaniesz pominięty lub wzgardzony przez ważną osobę. Sprawi Ci to ogromny zawód i zaczniesz wątpić we własną siłę i możliwości. Alternatywnie sen może oznaczać, że wkrótce przyjdzie Ci robić interesy z bardzo chciwą i wścibską osobą.

Własne mięso

  Widok własnego mięsa pojawiający się w marzeniach sennych choć może wydawać się przerażający nie niesie ze sobą żadnego negatywnego przesłania. Tak naprawdę jest to pozytywny omen, który oznacza, że wkrótce uda Ci się pomyślnie zakończyć wszystkie zawiłe sprawy.

Cudze mięso

  Taki sen należy traktować jako ostrzeżenie, gdyż widok cudzego mięsa według sennika najczęściej oznacza, że komuś poważnie zajdziesz za skórę. Możliwe również, że ktoś po prostu zazdrości Ci sytuacji w jakiej się obecnie znajdujesz i będzie starał się za wszelką cenę Ci zaszkodzić.

Pragnienie spożycia mięsa

  Odczuwanie silnego pragnienia spożycia mięsa nie jest pozytywnym znakiem i wieszczy problemy natury materialnej. Trudności, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć będą spowodowane Twoją lekkomyślnością i uległością do gorączki konsumpcjonizmu. Dlatego zawsze warto dokładnie planować swoje wydatki i przy ich ustalaniu brać pod uwagę faktyczne potrzeby a nie chwilowe zachcianki.

Krwiste mięso

  Sen o krwistym mięsie to znak, że podążasz w życiu we właściwym kierunku. Tego typu sny mogą również wskazywać na chęć posiadania rodziny.

Mięso mielone

  Jeżeli śnisz o mielonym surowym mięsie to taki sen odzwierciedla Twój brak motywacji lub woli do dalszego działania. Sen może być również zwiastunem złych wiadomości bądź niesprawiedliwego traktowania, którego wkrótce doświadczysz. Jeśli mielone mięso nie jest surowe wówczas sen oznacza, że wstąpi w Ciebie nadzieja na podjęcie się nowych wyzwań.

Mięso pieczone

  Pieczenie mięsa we śnie zazwyczaj oznacza, że poniesiesz znaczne wydatki. Prawdopodobnie będziesz musiał wydać pieniądze na coś czego nie planowałeś, ale jest Ci to bardzo potrzebne. Może być to podyktowane jakąś awarią w domu bądź w samochodzie.

Mięso z kurczaka

  Pojawienie się mięsa z kurczaka we śnie reprezentuje nadchodzące zmiany, które okażą się pozytywne. Bardzo często mogą one dotyczyć strefy materialnej. Surowe mięso z kurczaka ma wręcz przeciwne znaczenie we śnie i nadchodzące zmiany mogą okazać się dla Ciebie mało korzystne.

Surowy schab

  Sen o surowym schabie nie jest dobrym znakiem i wróży cierpienie i nadchodzące trudności. Możliwe, że ktoś namówi Cię do podjęcia decyzji, która okaże się dla Ciebie opłakana w skutkach i doprowadzi do wielkich trudności finansowych. Możliwe nawet, że stracisz pracę i zostaniesz przez dłuższy czas bez środków do życia.