Miesiączka

Miesiączka to stan fizjologiczny, który może wywoływać u niektórych wiele emocji. Sen o miesiączce pojawia się znacznie częściej w snach kobiet niż mężczyzn. Zwykle w kontekście pragnienia pozbycia się własnych uprzedzeń, które kontrolują Twoje codzienne życie. Stanowi oznakę kłopotów rodzinnych lub osobistych. Pewna sprawa pochłonie Cię bez reszty, co może mieć znaczący wpływ na Twoje życie psychiczne.

Co oznacza sen o miesiączce?

Jeśli śnisz, że masz miesiączkę możesz się spodziewać, że wkrótce nastanie kres trudnych czasów, po którym dopiero rozpocznie się okres pomyślności. Ważne, aby w tym czasie wykorzystać w pełni swój potencjał i skorzystać z szans, które daje Ci Twoje otoczenie. W innym znaczeniu taki sen wskazuje na pobudzenie instynktu macierzyńskiego.

Jeśli o miesiączce śni kobieta w fazie menopauzy, może to oznaczać, że brakuje Ci impulsu do podjęcia ważnego działania. Bez podjęcia własnej inicjatywy niczego nie osiągniesz, aby uzyskać jak najwięcej korzyści, będziesz musiał również dać wiele od siebie.

Jeśli śnisz, że jesteś w ciąży i masz miesiączkę, w pewnej sprawie ogarnie cię duża niepewność. Zdasz sobie sprawę ze swoich słabości i zaczniesz inaczej patrzeć na własne życie. Warto pamiętać, że nie należy przedwcześnie lekceważyć swoich możliwości i do końca wierzyć w siebie.

Sen o spóźniającej się miesiączce stanowi przesłanie, aby bardziej skoncentrować się na sprawach przyziemnych zamiast chodzić z głową w chmurach. W przypadku mężczyzn, taki sen może oznaczać, że kobieta może poprosić Cię o radę dotyczącą nurtującego ją problemu.

Obfite krwawienie podczas miesiączki może świadczyć o tym, że za bardzo trzymasz się przeszłości. Ważne aby przedwcześnie nie oceniać innych, lecz wyrobić sobie opinię na podstawie własnych doświadczeń.

Zabrudzenie się krwią w czasie miesiączki we śnie stanowi ostrzeżenie przed złymi zamiarami innych ludzi, któzy mogą zrujnować Ci życie. Choć nie będzie Ci łatwo utrzymać standardu swojego dotychczasowego życia, mimo wszystko będziesz musiał trochę się wysilić aby zacząć odnosić w życiu sukcesy.

Regularna miesiączka we śnie wieszczy, że będziesz spędzać czas w miłym towarzystwie i w cudownym otoczeniu. Wszystko będzie się toczyć swoimi torami a Ty znajdziesz czas na załatwienie ważnych spraw.

Nieregularna miesiączka wieszczy, że czekają Cię burzliwe przeżycia, które trudno będzie Ci zakończyć. Najlepiej będzie jeśli znajdziesz wokół Ciebie osobę, która będzie żyła w mniejszym chaosie i jej myśli nie będą tak rozproszone jak Twoje.

Sen o krwi menstruacyjnej to zły znak, zwykle nakazujący zachowanie szczególnej ostrożności. Brak koncentracji może bowiem źle się dla Ciebie skończyć. W innym znaczeniu sen o krwi menstruacyjnej wskazuje na burzliwą miłość bądź pojawienie się spraw, które będą Cię kosztowały wiele emocji.

Sennik mistyczny – znaczenie snu miesiączka

Jeśli masz miesiączkę, wówczas oznacza to, że stracisz dobrą okazję do zabawy, zdobycia cennych doświadczeń bądź nauczenia się czegoś nowego.

Rozmowa o miesiączce z inną osobą wieszczy, że ktoś obdarzy Cię swoim zaufaniem, choć nie będzie znał Cię zbyt długo. Bardzo pozytywnie Cię to zaskoczy.

Jeśli masz skurcze podczas miesiączki, ale nie krwawisz, oznacza to, że jesteś zbyt częśto zestresowana. Najprawdopodobniej będziesz musiała stawić czoła wielu wyzwaniom, które źle wpłyną na Twój stan fizyczny bądź emocjonalny.

Sen o krwi menstruacyjnej spływającej po ciele, oznacza to, że przydarzy Ci się coś, na co nie jesteś gotowa. Być może to bardzo poprawi Twoje mniemanie o sobie, gdyż wreszcie uwierzysz we własne siły i przekonasz się, że potrafisz wiele osiągnąć.

Jeśli widzisz krew menstruacyjną na łóżku lub pościeli, jest to dla Ciebie ostrzeżeniem, aby uważać na to, co komu mówisz. Pamiętaj, że ie wszyscy zasługują na Twoje zaufanie. Dlatego uważaj komu się zwierzasz.

Krew menstruacyjna na ubraniu według sennika wieszczy, że będziesz musiał uporać się z wieloma sprawami, które od pewnego czasu zaprzątają Twój umysł. Uważaj, bo strach może okazać się dla Ciebie czynnikiem paraliżującym. Najlepiej jeśli uda Ci się go w jak największym stopniu wyeliminować.

Zobacz także:

  • Szambo
  • Szaman
  • Brzuch