Miesiąc miodowy

Miesiąc miodowy we śnie zwykle reprezentuje solidny i bardzo trwały związek partnerski. Cechuje go wzajemny szacunek i zaufanie oraz niewiele może mu zagrozić. Sennik mówi, że sen o miesiącu miodowym to bardzo pozytywny zwiastun, który wieszczy śniącemu, że zawsze będziesz mógł liczyć na kogoś, kto go wesprze i pomoże mu w potrzebie.

Znaczenie snu o miesiącu miodowym:

Sen o planowaniu miesiąca miodowego

Jeśli śnisz, że planujesz miesiąc miodowy oznacza to, że Twoje szczęście będzie krótkotrwałe. Być może zbyt wiele oczekujesz od swojej miłości lub partnera biznesowego, z którym od dłuższego czasu pragniesz zrealizować poważniejsze plany życiowe. Jednak z czasem zdasz sobie sprawę z tego, że Wasze cele są różne i najlepiej będzie, aby każdy z Was rozszedł się i zaczął podążać własnymi drogami.

Sen o własnym miesiącu miodowym

Jeśli śnisz o własnym miesiącu miodowym jest to wyraźnym sygnałem przemawiającym za tym, że tęsknisz za nowymi przygodami oraz brakuje Ci emocjonalnych wzlotów. Jeśli pragniesz wnieść nieco więcej świeżości do swojego związku, będziesz w tym celu potrzebować nieco więcej odwagi, by druga połowa zrozumiała Twoje prawdziwe intencje.

Sen o miesiącu miodowym z nieznaną osobą

Jeśli w Twoim śnie odbywasz miesiąc miodowy z obcą osobą jest to znak, że Twoje życzenie się nie spełni. Najprawdopodobniej to innej osobie przypadnie nagroda za Twoje wysiłki. Niestety pozostanie z pustymi rękami sprawi, że poczujesz się potraktowany bardzo niesprawiedliwie.

Sen o powrocie do domu z miesiąca miodowego

Powrót do domu z miesiąca miodowego we śnie oznacza, że przyjdzie Ci się zmierzyć z marną rzeczywistością. Czekają Cię liczne obowiązki, które wprawdzie nie sprawią, że oddasz się rutynie, ale przynajmniej pomogą Ci powrócić do codzienności.

Sen o powrocie do domu z miesiąca miodowego

Powrót do domu z miesiąca miodowego we śnie oznacza, że przyjdzie Ci się zmierzyć z marną rzeczywistością. Czekają Cię liczne obowiązki, które wprawdzie nie sprawią, że oddasz się rutynie, ale przynajmniej pomogą Ci odnaleźć się w codzienności.

Sen o odłożeniu miesiąca miodowego

Odłożenie miesiąca miodowego na później to znak, że się zawiedziesz na bliskiej osobie. Ktoś tak bardzo Cię zrani, że zaczniesz zastanawiać się czy Twoja relacja ma w ogóle głębszy sens.

Sen o samotnym miesiącu miodowym

Samotny miesiąc miodowy w marzeniach sennych jest symbolem strachu przed samotnością. Być może przez długi okres czasu pozostawałeś w życiu sam a teraz boisz się, że Twój partner Cię opuści, dlatego robisz wszystko, by do tego nie dopuścić.

Miesiąc miodowy z obecnym partnerem we śnie:

Sen o miesiącu miodowym z obecnym partnerem jest oznaką, że powinieneś zmienić coś w swoim życiu, aby raz na zawsze rozwiązać dręczące Cię problemy.

Co we śnie oznacza miesiąc miodowy z byłym partnerem:

Sen o miesiącu miodowym z byłym partnerem stanowi zapowiedź, że będziesz musiał w życiu z czegoś zrezygnować. Z uwagi na liczne obowiązki i problemy może się okazać, że Twoje uczucia do partnera nieco wyblakły.