Menażeria

Menażeria we śnie symbolizuje drobne złośliwości. Możliwe, że trafisz do środowiska, które nie będzie Cię akceptować. Jednak bez względu na to, co by się działo, nie zmieniaj się dla innych, lecz postaraj się przekonać ich do siebie, pokazując się z jak najlepszej strony.
W innym znaczeniu sen o menażerii zapowiada kłótnię. Prawdopodobnie sytuacja w domu od dłuższego czasu jest wyjątkowo napięta i prędzej czy później nagromadzone emocje będą musiały znaleźć ujście.

Szczegółowa symbolika snu o menażerii

Wejście do menażerii oznacza, że w końcu zdobędziesz się na odwagę i wyjdziesz poza swoją strefę komfortu. Możliwe, że zdecydujesz się na zmianę pracy lub miejsca zamieszkania. Pragniesz porzucić wszystko, co powodowało, że czułeś się nieszczęśliwy. Uważaj jednak by nie przesadzić, gdyż żadne skrajności nie przynoszą nic dobrego.

Sen o pracy w menażerii sugeruje, że zaangażujesz się w jakiś społecznie odpowiedzialny projekt. Sen wskazuje również, że lubisz, gdy ludzie zachowują się profesjonalnie i odpowiedzialnie.

Czyszczenie menażerii stanowi ostrzeżenie, byś w najbliższym czasie unikał ryzykownych i podejrzanych przedsięwzięć. Jeżeli ktoś będziesz próbował przekonać Cię do zrobienia z nim jakiegoś interesu, lepiej się dwa razy zastanów, gdyż w przeciwnym razie możesz stracić dużą ilość pieniędzy.

Gdy we śnie jesteś uwięziony w menażerii, to oznacza to, że nie radzisz sobie dobrze ze swoją aktualną sytuacją. Prawdopodobnie czujesz się czymś przytłoczony i bez pomocy z zewnątrz nie jesteś w stanie uporać się z zaistniałą sytuacją.

Chowanie się w menażerii wskazuje, że boisz się wziąć odpowiedzialność za swoje działania. Być może w ostatnim czasie działałeś zbyt impulsywnie, a podjęte przez Ciebie działania nie były zbyt przemyślane i teraz mogą zakończyć się one dla Ciebie tragicznie.

Budowanie menażerii we śnie oznacza, że staniesz przed trudnym i niewygodnym zadaniem, od którego będzie dużo zależało. Możliwe, że szef wyznaczy Ci nierealnym termin, lub do twojego zespołu zostaną przydzielone osoby, których kompetencje pozostawiają wiele do życzenia.