Sennik Melon

Melon we śnie symbolizuje płodność, zmysłowość oraz witalność. W niektórych przypadkach może stanowić dla śniącego wyraźne ostrzeżenie, aby przy doborze przyjaciół zachować jak największą ostrożność. W sensie dosłownym stanowi także ostrzeżenie związane ze stanem zdrowia śniącego, informuje bowiem o potrzebie nawodnienia organizmu. Sen o melonach bywa również metaforą piersi.

  1. Widok melona
  2. Jedzenie melonów
  3. Kiedy widzisz jak inni jedzą melony
  4. Rosnące melony
  5. Zrywanie melonów
  6. Kupno melonów
  7. Lody melonowe

Szczegółowe znaczenie snu o melonie:

Widok melona

Jeśli widzisz we śnie melon istnieje olbrzymia szansa, że obdarzysz zaufaniem osobę, która nie będzie potrafiła tego docenić bądź wykorzysta Twoje słabości do osiągnięcia własnych korzyści.

Jedzenie melonów

Sen o jedzeniu melonów może oznaczać, że w najbliższej przyszłości podejmiesz kilka niefortunnych decyzji, które wiele zmienią w Twoim życiu. Jedzenie melonów we śnie najczęściej dotyczy sfery miłosnej. Możliwe, że żywisz uczucia do kogoś, kto nie chce lub nie może ich odwzajemnić.

Kiedy widzisz jak inni jedzą melony

Jeżeli we śnie widzisz kogoś jedzącego melona, to taki sen oznacza, że stawiasz cudze potrzeby przed własnymi. Pamiętaj, że czasem warto zachować się asertywnie bądź nawet egoistyczne zamiast oddawać innym cząstkę samego siebie.

Rosnące melony

Widok rosnących melonów we śnie świadczy o potrzebie odpoczynku oraz regeneracji nie tylko ciała, ale i duszy. Istnieje jednak olbrzymia szansa, że po naładowaniu baterii spojrzysz na pewne rzeczy z innej perspektywy i dzięki temu w Twoim życiu nastąpią pozytywne zmiany.

Zrywanie melonów

Sen, w którym zrywasz melony jest to znak, że potrzeba Ci więcej uwagi i miłości w życiu. Prawdopodobnie czujesz się samotnie co negatywnie odbija się na Twoim poczuciu pewności siebie. Alternatywnie zrywanie melonów we śnie oznacza, że jesteś nieświadomy otaczającego Cię niebezpieczeństwa.

Kupno melonów

Sen o kupnie melonów sugeruje, że nie powinieneś liczyć na innych, lecz wziąć jak najszybciej sprawy w swoje ręce i samodzielnie rozwiązać dręczące Cię problemy.

Lody melonowe

Lody melonowe we śnie wskazują, że we wszystkich sprawach należy bezwzględnie zachowywać zdrowy rozsądek. Dotyczy to każdego aspektu życia, poczynając od sfery miłosnej poprzez sferę zawodową i kończąc na ważnych kwestiach finansowych.

Zobacz także:

  • Łaźnia
  • Atlas
  • Sidła