Melodia

  Melodia w snach jest wyrazem tęsknoty, skrywanych pragnień i nadziei a niekiedy także wyrazem płynącej prosto z serca życiowej radości. Sennik podkreśla, że interpretacja snu o melodii wynika wprost z jej rodzaju. Pogodna melodia jest ukojeniem dla duszy i ludzkiego wnętrza, smutna melodia bywa natomiast wyrazem bolesnych wspomnień, żalu bądź udręczenia z powodu braku sukcesów bądź w wyniku niepomyślnych zdarzeń. Sen o melodii wieszczy także śniącemu szczęście w różnego typu grach i zakładach.

Podstawowe znaczenie snu o MELODII:

  Kiedy śnisz, że słuchasz jakiejś melodii we własnym gronie towarzyskim bądź na koncercie to znak, że powoli zaczniesz się przyzwyczajać do rytmu swojego zespołu.
  Cicha melodia zwykle wieszczy w snach, że oddasz się całkowicie słodkiemu lenistwu, ktoś przejmie za Ciebie część ważnych obowiązków, dzięki czemu będziesz mógł wypocząć.
  Głośna melodia nie jest w snach dobrą oznaką, informuje bowiem śniącego o pewnych utrudnieniach, które pojawią się na jego drodze do celu. Sen stanowi ostrzeżenie, aby uważać na pewną osobę, która zrobi wszystko, aby zaburzyć to, co udało Ci się osiągnąć a także zmienić Twoje życie w jeden wielki chaos.
  Szybka melodia to znak, że w najbliższym czasie w Twoim życiu będzie się wiele działo. Jednak pamiętaj, aby nie szukać dziury w całym bo wszystko w Twoim życiu potoczy się właściwie.
  Wolna melodia w marzeniach sennych wieszczy, że wkrótce będziesz mógł poświęcić więcej czasu swoim pasjom bądź spotkaniom z przyjaciółmi i najbliższą rodziną. Czas, w którym oddawałeś się bez reszty pracy masz już bowiem za sobą.
  Jeśli słyszysz piękną melodię w swoim śnie, wówczas oznacza to, że uda Ci się wykazać niejednym talentem, co zostanie docenione przez ludzi z Twojego otoczenia.
  Mroczna melodia jest wyrazem skrajnych emocji, które od dawna w sobie dusisz, w snach jest zwiastunem strachu przed nieznanym oraz zapowiedzią nadejścia trudnych czasów.
  Wesoła melodia we śnie oznacza, że zostaniesz obdarowany bardzo wartościową radą od starszej osoby w Twojej rodziny, która niebawem Cię odwiedzi. Nie wahaj się, lecz weź jej słowa do serca gdyż na pewno warto jej będzie teraz posłuchać.
  Jeśli to Ty tworzysz melodię, wówczas oznacza to w snach, że nie możesz zgrać ze sobą wszystkich nawarstwionych spraw bądź pewne nierozwiązane kwestie zaburzają Twój stały rytm życia osobistego lub zawodowego.