Medal

Medal we śnie wróży nagrodę za codzienna pracę lub uznanie dla własnej ciężkiej pracy. Twoja ciężka praca w końcu zacznie przynosić efekty i dostaniesz to na co zasługujesz. Możliwe również, że zdobędziesz uznanie oraz szacunek wśród swoich współpracowników.

Szczegółowa symbolika snu Medal

Widok medalu we śnie to pozytywny znak, który oznacza, że twoje umiejętności zostaną docenione, być może czeka cię także awans lub podwyżka.

Ceremonii wręczania medali świadczy o korzystnym okresie pod względem finansowym. Możliwe, że dostaniesz awans, lub znajdziesz nową, lepszą pracę. Osoby prowadzące własną działalność też nie będą miały powodów do narzekań.

Otrzymanie medalu to bardzo pozytywny znak, świadczący o pomyślnej realizacji twoich planów.

Utrata medalu to ostrzeżenie przed zbliżającym się nieszczęściem. Najbliższy okres nie będzie dla Ciebie korzystny, więc dobrze się przygotuj. Postaraj się ograniczyć wydatki i nie podpadać nikomu, zwłaszcza w pracy.

Gdy we śnie ugryzłeś medal, to prawdopodobnie popełnisz błąd, za który będziesz zmuszony przeprosić.

Złoty medal oznacza, że w pewnej dziedzinie nie masz sobie równych i należy ci się za to pełne uznanie. Alternatywnie jeżeli spodziewasz się dziecka, lub pragniesz założyć rodzinę to sen o złotym medalu wieszczy narodziny syna.

Srebrny medal wieszczy drobny sukces. Jeżeli szukasz pracy, to jest to znak, że wkrótce ją znajdziesz.

Brązowy medal oznacza, że zostaniesz oszukany lub naciągnięty przez bliską Ci osobę, którą do tej pory uważałeś za przyjaciela.