Mdłości

  Mdłości pojawiające się w snach to przestroga przed tym, aby w życiu nie przekraczać raz wyznaczonych granic, gdyż można w ten sposób wszystko stracić. Sennik wieszczy, że mdłości są zwiastunem chwilowego spadku formy oraz sił witalnych na skutek zdenerwowania i złości. Sen o mdłościach może także pojawiać się u śniących o nich kobiet ciężarnych w pierwszym trymestrze ciąży, stanowią bowiem odzwierciedlenie rzeczywistych sytuacji.

Podstawowe znaczenie snu o MDŁOŚCIACH:

  Jeśli w swoim śnie masz mdłości jest to znak, że w najbliższym czasie stan Twojego zdrowia może znacznie się pogorszyć. Sennik przypomina, aby wsłuchać się w siebie i nie lekceważyć żadnych objawów.
  Jeśli mdłości nie ustępują, wówczas taki sen wróży, że przez drobny błąd ludzki znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia. Pomoc i wsparcie, których udzielisz pewnej osobie przysporzą Ci wielu niepotrzebnych zmartwień i trosk.
  Gdy udaje Ci się pokonać mdłości, sennik podaje, że uporczywe dolegliwości w życiu na jawie wkrótce przeminą a Ty poczujesz się znacznie lepiej.
  Uporczywe mdłości są w marzeniach sennych oznaką, że sprawa, którą od dawna roztrząsasz zacznie z czasem przyprawiać Cię o zawrót głowy. Z czasem zrozumiesz, że jedynie podjęcie bardziej drastycznych środków pozwoli Ci rozwiązać uciążliwy problem.
  Kiedy widzisz, że ktoś inny ma mdłości jest to we śnie zapowiedzią, że za wszelką cenę będziesz dążyć do osiągnięcia swojego celu.