Materac

Materac widziany w snach reprezentuje brak zapału do pracy bądź brak zdolności do podejmowania trudnych decyzji. Na ogół świadczy o przemęczeniu i znudzeniu codziennością. Materac zgodnie ze znaną symboliką jest oznaką pragnienia wypoczynku po ciężkiej życiowej przeprawie. Według doniesień z sennika powinieneś jak najszybciej wziąć się w garść i wreszcie uwierzyć we własne możliwości.

Znaczenie snu materac:

Jeśli widzisz materac we śnie, lepiej postaraj się bardziej kontrolować swoje zachowanie, bo dzięki temu inni zaczną w Ciebie bardziej wierzyć.

Dmuchanie materaca

Dmuchanie materaca we śnie to znak, że weźmiesz na siebie tyle obowiązków, że nie będziesz później w stanie im sprostać.

Odpoczynek na materacu

Kiedy śnisz o odpoczynku na materacu, wówczas jest to zwiastunem podróży. W końcu będziesz mógł się zrelaksować i zapomnieć o obowiązkach, które Cię obciążają. Wyprawa pozwoli Ci na chwilę oderwać się od rzeczywistości oraz nieco naładować baterie.

Sen o wymianie materaca

Wymiana materaca wieszczy najczęściej w snach zbliżające się prace budowlane w domu. Sennik informuje, iż planowanie remontu otaczającej Cię przestrzeni stanie się nadrzędnym celem. Zmiany, jakie wprowadzisz mogą okazać się dla Ciebie bardzo korzystne.

Brudny materac

Jeśli widzisz brudny materac, oznacza to, że ktoś, z kim spędzasz dużo czasu nie ma wobec Ciebie dobrych intencji. Prawdopodobnie osoba Ta ma ukryte motywy i spróbuje wykorzystać Twoje zaufanie. Lepiej jeśli nie będziesz się z nikim swoimi pomysłami bo masz wokół siebie jedynie kilka osób, na które będziesz mógł liczyć w przyszłości.

Sen o nowym materacu

Sen o nowym materacu oznacza, że rozpoczniesz nowy rozdział w swoim życiu. Masz szczęście gdyż Twoja rodzina wesprze Cię bezwarunkowo we wszystkim, na co się zdecydujesz.

Stary materac

Jeśli śnisz o starym materacu jest to znak, że właśnie wyrosłeś z dawnych relacji. Ludzie, z którymi obcujesz na co dzień w przyszłości pozostaną na tym samym poziomie, co wcześniej, lecz Twoje potrzeby i zainteresowania zmienią się. Wspólne rozmowy staną się dla Ciebie nudne, co jest dowodem na to, że potrzebujesz poznać kogoś, kto ma inne perspektywy i spojrzenie na życie. W innym znaczeniu sen o starym materacu świadczy o tym, że niepotrzebnie będziesz tracisz energię na rzeczy mało istotne w Twoim życiu.

Podarty materac

Sen o podartym bądź porwanym materacu wieszcz, iż przez własne lenistwo i brak odpowiedzialności przegapisz wiele ciekawych okazji. Przekonasz się, że nie wszystkie błędy da się naprawić i nie ma sensu żałować minionych czasów i możliwości. Lepiej byłoby spojrzeć w przyszłość i upewnić się, że skorzystasz z szans, które będziesz mieć w zasięgu ręki.

Materac wodny

Jeśli we śnie widzisz materac wypełniony wodą, oznacza to, że poświęcisz zbyt wiele czasu na jednostronny związek. Prawdopodobnie spełniasz wszystkie życzenia i potrzeby swojego partnera, lecz On nie robi tego samego dla Ciebie. Jeśli chcesz, aby ta sytuacja uległa zmianie lepiej podejmij jak najszybciej wspólny dialog.

Mokry materac

Jeśli śnisz o leżeniu na mokrym materacu, symbolizuje to nadmierną ambicję. Kiedy masz cel, jesteś w stanie spalić wiele mostów, aby go osiągnąć. Jednak dojdziesz do wniosku, że narażanie siebie na niebezpieczeństwo w imię wizji osiągnięcia swoich celów nie jest najlepszym pomysłem na życie.

Spanie na niewygodnym materacu

Sen o spaniu na niewygodnym bądź twardym materacu jest znakiem, że nie jest to najlepszy moment w Twoim życiu na podejmowanie wielkich przedsięwzięć biznesowych, gdyż mogą one się nie udać. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeden z Twoich współpracowników będzie próbował Cię wykorzystać do osiągnięcia zysku.

Sen o wyrzuceniu materaca

Wyrzucenie materaca we śnie oznacza, że będziesz wstydzić się podejmowanych przez siebie działań. Bez względu na to, gdzie będziesz się znajdować w przyszłości, poczucie winy nie będzie dawać Ci spokoju.

Materac we śnie - znaczenie i symbolika

Spanie na materacu w marzeniach sennych wieszczy, że zaczniesz wreszcie odczuwać satysfakcję ze swojego życia.

Leżenie z kimś na materacu według sennika oznacza, że musisz lepiej traktować bliskich, bo stanowią oni dla Ciebie największe wsparcie.

Leżenie samemu na materacu zwiastuje, że poniesiesz straty za swoje niezdecydowanie, brak równowagi lub życiowe słabości.

Noszenie materaca we śnie jest oznaką, że potrzebujesz w życiu zmiany. Nowe początki mogą się okazać dla Ciebie trudne, lecz na pewno w przyszłości nie będziesz żałować swoich decyzji.

Sen o zakupie materaca zwiastuje śniącemu opłacalną inwestycję. Świetnym posunięciem może się okazać spontaniczne skorzystanie z okazji, która pojawi się na horyzoncie.

Sprzedaż materaca we śnie zwiastuje śniącemu życie w samotności. Jeśli nie będziesz pielęgnować swojego związku faza ta może potrwać dłużej niż myślisz.

Materac bez powietrza świadczy w snach o tym, że Twoja inwestycja nie przyniesie spodziewanych zysków.

Sen o wielu materacach to znak, że posiadasz właściwą wiedzę i umiejętności, aby osiągnąć życiowy sukces.

Znaczenie snu materac w innych sennikach i tradycjach

Sennik mistyczny

Jeśli we śnie widzisz materac, oznacza to, że wkrótce osiągniesz swój życiowy cel. Jeśli w pierwszej kolejności będziesz realizować własne priorytety, wreszcie zaczniesz mieć jasną wizję swojego życia. Te cechy bardzo pomogą Ci w chwilach, gdy nie będziesz mieć pewności, czy jesteś na dobrej drodze, czy też nie.

Zobacz także:

  • Karaoke
  • Bęben
  • Klamra