Masaż

Masaż we śnie reprezentuje osobę, która jest całkowicie zaabsorbowana własnymi potrzebami. Starasz się za wszelką cenę dokończyć pewne sprawy, jednak masz wrażenie, że świat sprzysiągł się przeciwko tobie i wydaje Ci się, że to, co sobie zaplanowałeś, jest niewykonalne. Ponadto sen stanowi ostrzeżenie przed zbliżającą się chorobą, która nie daje jeszcze fizycznych objawów.

Szczegółowa symbolika snu Masaż:

Gdy masz robiony masaż we śnie, to oznacza to, że często postępujesz w sposób samolubny. Prawdopodobnie unikasz pomagania innym, nawet jeżeli poprosi Cię o to bliska osoba.

Masaż pleców oznacza, że wreszcie poczujesz się uwolniony od napięcia psychicznego. Od dłuższego czasu żyłeś pod dużym stresem i wreszcie uda Ci się od niego uwolnić.

Masaż serca oznacza, że swoimi słowami urazisz ważną osobę. Możliwe, że w pracy w jakiś sposób rozgniewasz swojego zwierzchnika.

Jeżeli widzisz jak ktoś ma robiony masaż we śnie, to jest to znak, że będziesz patrzył z zazdrością na ludzi, którzy potrafią oddzielać w życiu wypoczynek od pracy zawodowej.

Zrobienie komuś masażu sugeruje, że choć nieustannie próbujesz przekonać kogoś do swoich racji, ostatecznie odniesiesz druzgocącą porażkę.

Bolesny masaż sugeruje, że ktoś lub coś nie spełnia twoim oczekiwań. Prawdopodobnie masz bardzo wysokie wymagania i rzadko się zdarza, że coś jest w stanie je spełnić.

Masaż erotyczny oznacza, że nie jesteś zadowolony ze swojego życia seksualnego. Możliwe, że jest to spowodowane monotonią i rutyną. Jeżeli nie powiesz swojemu partnerowi czego pragniesz, to nic w tej kwestii się nie zmieni.

Zobacz także:

  • Kichać
  • Pyzy
  • Drukarnia