Markiza

  Markiza pojawiająca się w snach jest symbolem ochrony oraz szczególnego wsparcia, które na co dzień udzielane są śniącemu przez przyjaciół i najbliższą rodzinę. Wszystko wskazuje na to, że ktoś trzyma nad Tobą pieczę, dzięki czemu czujesz się bezpiecznie. Interpretacja snu o markizie stanowi jasne przesłanie, że należy docenić starania kochających ludzi z własnego otoczenia, którzy dobrze nam życzą.

Podstawowe znaczenie snu o markizie:

  Widok markizy to znak, że potrzebujesz, aby ktoś rozwinął nad Tobą płaszcz ochronny, gdyż nie potrafisz sobie poradzić z własnymi problemami. Lepiej przemyśl, czy na pewno chcesz, aby inni mieszali się w Twoje sprawy bo machina, która ruszy może się potem nie zatrzymać.
  Zniszczona bądź pobrudzona markiza, świadczy o tym, że nie korzystasz z rad i doświadczeń ludzi, którzy chcą dla Ciebie jak najlepiej.
  Rozkładanie markizy oznacza w snach, że osoba, która darzy Cię głębokim uczuciem myśli o Tobie bądź ma względem Ciebie wzniosłe plany.
  Markiza tarasowa zwiastuje czas wypoczynku i wytchnienia od codziennych spraw.
  Zwijanie markizy to w marzeniach sennych zapowiedź, że stracisz wsparcie człowieka, który był przez długi czas Twoim mentorem, będzie to dla Ciebie trudny czas, który będzie trzeba przeczekać.
  Markiza ogrodowa jest oznaką harmonii i zorganizowanego życia. Odzwierciedla ustabilizowane życie śniącego, którym może się pochwalić przed światem. Jeśli markiza zasłania ogród, wówczas oznacza to, że ktoś w najmniej odpowiednim momencie wbije kij w mrowisko i zakłóci Twoje uporządkowane życie.
  Markiza balkonowa w marzeniach sennych jest oznaką, że pragniesz ukryć się przed wzrokiem innych ludzi. W snach zwiastuje zerwanie licznych więzi i kontaktów, chęć odpoczynku od własnego otoczenia lub częściowe bądź całkowite wycofanie się z życia towarzyskiego.
  Markiza jako ciastko jest symbolem stanowiącym zapowiedź niewielkich przyjemności, które będą miały wpływ na Twoje dalsze życie oraz poczucie wolności.
  Nadgryziona markiza wieszczy w snach straty, jest także oznaką skąpstwa na każdym etapie życia śniącego.