Sennik Marchew

  Marchew pojawiająca się w snach reprezentuje obfitość oraz płodność. Jest symbolem orzeźwienia i młodości, nowych perspektyw na przyszłość a także zmiany obecnego punktu widzenia. Sennik tłumaczy, że marchew w snach stanowi zapowiedź zmian, które sprawią, że zobaczysz swoje życie w zupełnie innym świetle. Sen o marchwi nie jest zbyt powszechny, ale jest snem powracającym. Marchew w marzeniach sennych zwraca również uwagę na mocne oraz słabe strony charakteru śniącego.

Co oznacza sen o marchewce?

  Widok marchwi we śnie świadczy o zdrowiu, spokoju i harmonii w domu, czasami może także zwiastować decyzję, którą wkrótce będziesz musiał podjąć.
  Zbieranie marchwi wieszczy chęć zaprzestania interakcji z osobami, które mają na Ciebie negatywny wpływ. Zdasz sobie sprawę, że nie chcesz cierpieć z powodu złego wpływu swoich przeciwników i nie musisz czuć się z tego powodu winny.
  Jedzenie marchwi jest oznaką jasności umysłu. Pewna sytuacja stanie się dla Ciebie bardziej czytelna i zrozumiała niż kiedyś. Alternatywnie sen ostrzega, że powinieneś zachować ostrożność w swoich decyzjach bądź działaniach.
  Kiedy widzisz jak inni jedzą marchewki to taki sen sugeruje, że będziesz potrzebował pomocy najbliższych przy zawiłej sprawie, z którą się zmagasz.
  Sadzenie marchewek świadczy o Twojej woli walki. Każdego dnia starasz się dawać od siebie to, co najlepsze, poświęcając się dla dobra rodziny i przyjaciół.
  Zgniła marchew jest wyrazem zazdrości oraz zawiści, która Cię przytłacza, a nawet może w przyszłości doprowadzić Cię do sporu ze współmałżonkiem. Alternatywnie sen wskazuje na problemy finansowe.
  Kiedy widzisz rosnące marchewki na polu, to taki sen zwiastuje zmiany w Twoim życiu. Być może pojawi się okazja, z której warto będzie skorzystać, może ona także w znaczący sposób odmienić Twoje życie. Z drugiej strony sen o uprawianiu marchwi może oznaczać, że czujesz się rozczarowany lub masz złe doświadczenia. Powinieneś dwa razy pomyśleć zanim popełnisz te same błędy co w przeszłości.
  Obieranie lub krojenie marchwi we śnie świadczy o Twoim niezdecydowaniu lub uległości. Być może całkowicie zdasz się na czyjąś opinię w danej kwestii.

Marchew a sennik mistyczny:

  Sen o marchwi zazwyczaj ma pozytywne konotacje, zwykle stanowi przypomnienie o ważnym wydarzeniu w życiu śniącego, które powinno zmusić Go do powtórnego przemyślenia pewnych delikatnych kwestii, zanim postanowi On podjąć stosowne działania.