Manicure

Manicure we śnie symbolizuje blask i dorodność. Jest oznaką nonszalancji, dobrego gustu i krasy. Sen, w którym robisz sobie manicure ujawnia, że poprzez własne działania pragniesz ujawnić światu piękno, które w Tobie drzemie. Sennik podaje, że manicure odzwierciedla również wysokie poczucie własnej wartości a także niespotykaną wiarę we własne możliwości.

Szczegółowe znaczenie snu o manicure:

Robienie komuś manicure

Sen o robieniu komuś manicure odzwierciedla Twoje wewnętrzne niezadowolenie z życia bądź poczucie bycia gorszym od innych. Zastanów się czy pragniesz przyglądać się tylko cudzym sukcesom, czy w końcu weźmiesz sprawy w swoje ręce i zaczniesz działać dopóty dopóki uda Ci się odmienić własny los.

Kiedy ktoś robi Ci manicure

Gdy we śnie ktoś robi Ci manicure najczęściej symbolizuje to chęć dokonania zmian w życiu. Niestety przeprowadzenie ich samodzielnie nie będzie takie łatwe jak Ci się wydaje. Być może potrzebujesz do tego pomocy wykwalifikowanego specjalisty gdyż wstydzisz się poprosić o nią kogoś bliskiego. Tego typu sen może również odnosić się do chęci zwrócenia na siebie czyjejś uwagi. Manicure w snach kobiet wróży przyćmienie kogoś swoją krasą i wdziękiem, u mężczyzn natomiast stanowi przesłanie, że nadmierne afiszowanie się i mania wielkości nigdy nie wyjdą im na dobre.

Bycie manicurzystką

Sen o byciu manikiurzystką sugeruje, że pragniesz skupić się jak najlepiej na pracy, którą wykonujesz.

Skaleczenie się w trakcie robienia manicure

Zazwyczaj jest to zły omen, gdyż krew kojarzy się z chorobą i bólem. Najprawdopodobniej ktoś z Twojego najbliższego otoczenia ulegnie jakiemuś niegroźnemu wypadkowi. Ponadto, jeżeli krew nie przestanie płynąć, to taki sen oznacza, że decyzje, które w najbliższym czasie podejmiesz będą miały ogromny wpływ na Twoje dalsze życie.

Perfekcyjny manicure

Sen o perfekcyjnym manicure odzwierciedla Twoje narcystyczne usposobienie. Zbyt dużo uwagi poświęcasz na swoje samolubne osiągnięcia oraz to jak postrzegają Cię inni.

Kolorowy manicure

Sen o kolorowym manicure jest oznaką, że prawdopodobnie będziesz próbować kogoś nabrać na puste słowa. W końcu będziesz musiał przystopować, bo Twoje gierki zakończą się niepowodzeniem.