Sennik Mango

  Mango we śnie reprezentuje obfitość, pragnienia seksualne oraz pożądanie. Z symbolicznego punktu widzenia mango wiąże się z płodnością, pieniędzmi i zdobywaniem wiedzy w życiu a także z poczuciem duchowego dobrostanu. W zależności od kontekstu, sen o mango może mieć pozytywne bądź negatywne znaczenie.
  Jeśli widzisz mango to wówczas taki sen wskazuje, że pozbędziesz się dolegliwości, które były Twoją największą zmorą.
  Jedzenie mango w snach stanowi przesłanie, by zostawić za sobą przeszłość i zacząć podążać w życiu do przodu.
  Jeśli dzielisz się z kimś owocem mango to taki sen zwiastuje rozpoczęcie nowego związku.
  Suszone nasiona mango to znak, że rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu.
  Jeśli kupujesz mango w snach to trudno będzie Ci stać się bogatszym człowiekiem, gdyż od dawna nie możesz znaleźć czasu na wykonanie ważnej pracy.
  Niedojrzałe mango to symbol ten wskazuje na zdobycie nowych umiejętności i wiedzy oraz realizację projektów, które umożliwią Ci wkroczenie na nową drogę życia.
  Słodkie mango jest w snach oznaką, że prędzej niż myślisz zdobędziesz pieniądze i szczęście, dzięki czemu jak nigdy wcześniej będziesz cieszyć się życiem. Taki sen wieszczy również, że zapragniesz czegoś, co jest poza twym zasięgiem.
  Drzewo mangowe według sennika symbolizuje miłości i zadowolenie z życia. Jest oznaką, że uda Ci się pokonać trudności, które pojawią się na Twojej drodze do celu. Jeśli widzisz pole pełne drzew mangowych, jest to znak, że podejdziesz do pewnego problemu w bardzo dojrzały sposób. Sen, w którym zrywasz mango z drzewa wskazuje na utraconą miłość. W nieco innym znaczeniu drzewo mangowe stanowi wskazówkę, że nie unikasz problemów, które sam na siebie ściągnąłeś, postaraj się lepiej w życiu postępować bardziej dojrzale.
  Owoc mango zwisający z gałęzi oznacza w marzeniach sennych pragnienie czegoś, co jest trudne do zdobycia w prawdziwym życiu.
  Jeśli mango jest przejrzałe bądź zgniłe to taki sen świadczy o tym, że związek, który budowałeś z tak wielką pasją, powoli się psuje.