Manewry

Manewry we śnie symbolizują zmianę. W najbliższym okresie staniesz przed szansą, dzięki której zjednasz sobie ludzi. Ponadto dzięki wysłuchaniu czyjejś rady, rozjaśni Ci się pewien problem i sprawi to, że bardziej obiektywnie na niego spojrzysz.

Należy zwrócić uwagę, że manewry zwykle związane są z wojskiem i interpretacja tego snu silnie zależy od kontekstu. Dla lepszego zrozumienia symboliki sprawdź również znaczenie snu Wojsko.

Szczegółowa symbolika snu o Manewrach

Wykonywanie manewrów sugeruje, że w jakiejś sytuacji nie będziesz do końca szczery. Prawdopodobnie będziesz starał się zachowywać pozory, aby chronić swoje interesy. Możliwe, że wykonujesz coś wbrew sobie, ale widmo osiągnięcia celu motywuje Cię do dalszego działania.

Jeżeli we śnie widzisz kogoś, kto wykonuje manewr, to jest to znak, że twoje ostrzeżenia okażą się daremne. Doradzisz bliskiej Ci osobie, jednak postąpi ona wbrew twoim radom.

Wykonanie nieudanego manewru sugeruje, że znalazłeś się w sytuacji, w której czujesz się niepewnie. Możliwe, że potrzebujesz pomocy, lecz z jakiegoś powodu boisz się o nią poprosić, lub po prostu nie chcesz tego robić. Czujesz, że musisz rozwiązać problem samodzielnie i odzyskać w ten sposób wiarę we własne możliwości.

Udaremnienie czyjegoś manewru oznacza, że bardzo ufasz swojej intuicji i rzadko Cię ona przy tym zawodzi. Nie jesteś osobą, która na ślepo wierzy we wszystko, co ludzie mówią.

Zatrzymanie manewrów we śnie wskazuje, że twoja intuicja podpowiada Ci, że powinieneś się wycofać z pewnego przedsięwzięcia, gdyż w przeciwnym wypadku nie zakończy się ono dla Ciebie pomyślnie.

Gdy we śnie słyszysz jak ktoś komentuje manewry wojskowe, to jest to znak, że wdasz się w dyskusję na temat obecnej sytuacji politycznej lub gospodarczej.