Mandarynka

Sen o mandarynkach najczęściej odnosi się do twojego życia zawodowego oraz uczuciowego. Jeżeli jest on pozytywny, to zazwyczaj najbliższy okres będzie dla Ciebie korzystny. Ponadto czasami mandarynki we śnie mogą zapowiadać problemy zdrowotne, zwłaszcza jeżeli śnisz o jedzeniu zgniłych owoców.

Szczegółowe znaczenie snu o Mandarynkach:

Sen o zjedzeniu mandarynek zwiastuje pozytywny okres dla twojej kariery. Nadchodzący czas będzie niezwykle korzystny dla nowych przedsięwzięć i pomysłów biznesowych. W sferze uczuć sen o zjedzeniu mandarynek zapowiada koniec trudnego okresu i nastanie chwil pełnych szczęścia i radości.

Gdy we śnie dajesz komuś mandarynkę, to może to oznaczać, że powinieneś wyjść z cienia i zacząć walczyć o swoje. Nic nie osiągniesz, jeżeli sam o siebie nie zadbasz. Dlatego walcz o swoją lepszą przyszłość, zamiast kryć się w cieniu.

Zbieranie mandarynek zapowiada stratę. Prawdopodobnie stracisz coś, co jest dla Ciebie ważne. Możliwe, że przez swoje zachowanie poróżnisz się z osobą, którą lubisz i szanujesz. W najbliższym czasie powinieneś zachować ostrożność i bardzo uważać jakie decyzje podejmujesz.

Drzewo mandarynkowe we śnie odnosi zarówno do twojego życia zawodowego jak rodzinnego. Jeżeli na drzewie nie ma owoców lub są one zgniłe, to czeka Cię ciężki okres pełen rozczarowań i smutku. Natomiast drzewo pełne owoców ma odwrotne znaczenie i zapowiada okres pełen radości i sukcesów.

Picie soku z mandarynek to bardzo korzystny znak, zapowiadający okres pełen bogatych przeżyć kulturalnych i towarzyskich. W najbliższym czasie czeka Cię wiele powodów do radości. Chwile szczęścia będziesz dzielić z ludźmi, których lubisz i szanujesz.

Kwaśne lub zgniłe mandarynki oznaczają, że twój związek lub przyjaźń zostanie wystawiona na próbę. Ponadto sen może zapowiadać również dolegliwości zdrowotne, dlatego warto się przebadać.