Malina

  Maliny pojawiające się w snach są oznaką romantycznej miłości, niewinnej przygody, a także szansy na odmianę losu i ukojenia w bólu w oczekiwaniu na pozytywne rozwiązania życiowych spraw. Sen o malinach symbolizuje sytuacje, które są bardzo delikatne, cenne lub łatwe do zniszczenia, dlatego należy do nich podchodzić zawsze z jak największą dozą ostrożności. Zgodnie z wiedzą zawartą w senniku, maliny w marzeniach sennych wróżą szczęście w miłości oraz we wszelkich relacjach i sprawach rodzinnych. Są także symbolem płodności.
  Jeśli widzisz maliny we śnie jest to znak, że brakuje Ci w życiu czasu na odrobinę słodkiej przyjemności, jesteś zabiegany i nie masz szans na wypoczynek.
  Zbieranie malin w senniku niesie ze sobą przesłanie, aby z pewnym człowiekiem postępować bardzo delikatnie, by nie stracić do siebie wzajemnego zaufania.
  W snach mężczyzn maliny są oznaką wyczerpania i regeneracji po ciężkich przejściach natury fizycznej. W snach kobiet natomiast maliny są pozytywnym zwiastunem, gdyż wieszczą szybsze rozwiązanie trudnych kwestii życiowych.
  Liście malin w snach przynoszą na ogół szczęście w małżeństwie i innych sprawach rodzinnych, wróżą także nadzieję na dokończenie czynności, które w przeszłości nie zostały jeszcze zamknięte.
  Konfitura lub dżem malinowy pojawiający się w marzeniach sennych to znak, że będziesz mieć duży problem, aby zrozumieć zagmatwane uczucia pewnej osoby, która darzy Cię swym zaufaniem.
  Jedzenie malin we śnie jest zapowiedzią wesołych wydarzeń, które przyniosą Ci z czasem w życiu wiele radości.
  Dojrzałe i piękne maliny to w marzeniach sennych przekonasz się , że dobrze ulokowałeś swoje uczucia oraz jak wielkim szacunkiem i miłością darzy Cię osoba bliska Twemu sercu.
  Jeśli maliny mają innych kolor niż zwykle, wówczas takie marzenie senne stanowi przypomnienie, by nie lekceważyć swojego partnera, który od dłuższego czasu czuje się bardzo zaniedbany.
  Uschnięte maliny bądź zgniłe są w snach oznaką wyczerpania miłością, niespełnionych nadziei oraz wyrazem przemęczenia na skutek oczekiwania na lepszą egzystencję.

Zobacz także:

 • Szal
 • Owca
 • Portfel