Malarz

  Malarz we śnie jest symbolem kreatywnej oraz twórczej natury życia śniącego. Pojawienie się go w naszych snach stanowi również zachętę a także inspirację do zmiany dotychczasowego stylu życia.
  Senniki interpretują obecność malarza w snach jako nastanie sprzyjającego okresu, w którym wszelkie inwestycje oraz przedsięwzięcia będą przynosić zaskakująco dobre wyniki.

Szczegółowe znaczenie snu o Malarzu:

  Widok malarza we śnie oznacza, że nie uda Ci się odzyskać należnych pieniędzy. Prawdopodobnie osoba, której pożyczyłeś pieniądze lub kontrahent, dla którego wykonywałeś zlecenia będzie zwlekać z należną płatnością.
  Sen, w którym jesteś malarzem oznacza, że nie jesteś zbyt wybredny, przez co łatwo Cię zadowolić i odczuwasz dużą satysfakcję ze swojego życia. Lubisz poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia Ci obecna praca i pomimo, że od czasu do czasu jest ono zachwiane przez drobne problemy finansowe to i tak nie próbujesz szukać innego źródła dochodu.
  Rozmowa z malarzem sennik interpretuje jako chęć wprowadzenia zmian w życiu. Jesteś zdeterminowany by to uczynić, dobrze wiesz co należy zrobić, aby zagwarantować sobie lepszą przyszłość. Powinieneś jednak pamiętać, że tylko skrupulatne trzymanie się pierwotnych założeń oraz wytrwałość w dążeniu do zmiany może zapewnić Ci upragniony sukces.
  Widok innych osób rozmawiających z malarzem nie jest dobrym znakiem. Sen oznacza, że łatwo ulegasz wszelkim manipulacjom oraz pozwalasz innym, aby podejmowali za Ciebie w życiu ważne decyzje. Jest to powodem narastającego w Tobie uczucia frustracji, gdyż wydaje Ci się, że powoli tracisz kontrolę nad własnym życiem.
  Jeżeli malarz ma ubrudzone ubranie farbami to taki sen świadczy o tym, że ciężko znosisz krytykę pod swoim adresem. Być może jest to spowodowane brakiem życiowej stabilizacji, przez co czujesz się nie pewnie i odznacza cię niska wiara we własne siły.
  Malarz fałszujący dzieła sztuki stanowi ostrzeżenie, byś trzymał się z daleka od nielegalnych przedsięwzięć. Sen może zwiastować również trudny okres pod względem finansowym w Twoim życiu, dlatego warto już teraz rozejrzeć się za dodatkowymi możliwościami zarobku.
  Jeżeli śnisz o okradaniu malarza to jest to znak, że w najbliższej przyszłości podejmiesz bardzo złą i nieprzemyślaną decyzję. Jedynym pozytywnym aspektem zaistniałej sytuacji będzie to, że wyciągniesz odpowiednie wnioski ze swoich działań i będzie to dla Ciebie nauczką na przyszłość.

Zobacz także:

 • Kram
 • Teleturniej
 • Cynk