Makrela

  Makrela we śnie kojarzona jest z pracą zespołową, sukcesem i wewnętrznymi ambicjami. Reprezentuje naturalne instynkty śniącego, jest także symbolem płodności i kreatywności. Sen może wieszczyć sukces, ale i rozczarowanie, po którym nadejdą radosne nowiny. Ryby na ogół kojarzone są z wewnętrznymi emocjami śniącego, jego życiowymi rozterkami oraz zawodową aktywnością.
  Jedzenie makreli we śnie oznacza, że dusisz w sobie stłumione emocje i uczucia. Nie potrafisz rozwiązać swoich problemów, przez co czujesz się nieco ograniczony. Jedynie konfrontacja z własnymi uczuciami może przyczynić się do ogólnej poprawy Twojej sytuacji życiowej. Sen może również oznaczać, że w trudnych czasach uda Ci się odnieść sukces.
  Jeśli śnisz o ościach makreli, uważaj, aby nie zawieść siebie ani innych przyznając się do własnych planów i ambicji.
  Łowienie makreli jest zapowiedzią pomyślnych wydarzeń, jest symbolem powodzenia i wygranej.
  Jedzenie makreli z białego talerza jest synonimem spokoju, z kolorowego natomiast wskazuje na szereg wzajemnych relacji bądź przedsięwzięć, które stanowią przepustkę do realizacji własnych pragnień.
  Ławica makreli w marzeniach sennych zawsze kojarzona jest z płodnością, może wieszczyć przyjście na świat nowego członka rodziny.
  Sen o wędzonej makreli wieszczy, że na horyzoncie pojawią się ludzie, którzy udzielą Ci cennych porad, dzięki temu będziesz mógł w przyszłości rozpocząć nowy biznes bądź osiągnąć wyższy standard życia.
  Zepsuta lub spleśniała makrela we śnie zapowiada nowy początek z nowymi perspektywami na przyszłość.
  Makrela pływająca w mętnej wodzie jest zawsze zapowiedzią zbliżających się kłopotów oraz licznych przeszkód na drodze do realizacji własnych celów.

Zobacz także:

 • Bimber
 • Szwagier
 • Targ