Makieta

Makieta we śnie jest symbolem zdolności twórczych a także manualnych osoby, która o niej śni. Bywa także przejawem życiowej blokady a niekiedy również zapowiedzią pojawienia się w niedalekiej przyszłości szerokich perspektyw. Sen o makiecie prezentuje wizje jakie śniący pragnie rozwijać bądź wprowadzać do swojego obecnego życia. Motyw makiety w marzeniach sennych jest oznaką podporządkowania własnego życia utartym schematom oraz nietypowym normom i zasadom. Sennik podaje, że makieta wskazuje na poczucie wewnętrznej blokady oraz pustki. Wróży niezaplanowane przerwy w życiu przez sytuacje, które nie pozwalają poruszać się naprzód ani też żyć pełnią szczęścia. Być może wdrażany projekt, który zamierzasz ukończyć przyniesie Ci poczucie spełnienia oraz wiele radości.

Podstawowe znaczenie snu – makieta:

Widok makiety według sennika wskazuje na pragnienie rozwoju osobistego bądź życia w dużej aglomeracji, w której każdy ma swoje określone miejsce społeczne.

Jeśli budujesz makietę we śnie jest to zapowiedź, że podejmiesz niebawem ważny projekt, który z czasem przyniesie Ci sławę i prestiż a dzięki wyjątkowym umiejętnościom oraz cechom takim jak precyzja i dokładność zajmiesz ważne miejsce w lokalnym życiu społecznym.

Piękna i kolorowa makieta w snach oznacza, że czujesz się przytłoczony bądź zduszony z powodu dużego obciążenia codzienną pracą.

Prezentacja makiety we śnie wskazuje najczęściej na poczucie wewnętrznej pustki oraz na brak swobody w związku partnerskim. Jedynie wyeliminowanie krytycznego elementu wzajemnych sporów może przyczynić się do widocznej poprawy.

Sen o zniszczonej makiecie wróży, że spróbujesz stawić czoła problemom, które sam stworzysz bądź bez reszty zaangażujesz się w przedsięwzięcie, które przyniesie Ci spore straty finansowe.

Sprzedaż makiety w marzeniach sennych to znak, który zwiastuje osiągnięcie niepowtarzalnych zysków finansowych z prostego przedsięwzięcia. Praca, którą włożysz w wykonanie pewnego zadania okaże się niezwykle owocna i dobrze płatna.

Kupno makiety według znanej symboliki sennej wieszczy, że zerwiesz kontakty, które pozwoliły Ci do tej pory wzmocnić swoją obecną pozycję w życiu zawodowym.

Makieta miasta oznacza w snach, że wkrótce zaczniesz tęsknić za życiem w miejskiej aglomeracji. Najprawdopodobniej pragniesz osiągnąć sukces akceptując otaczający Cię zgiełk i hałas. Tego typu sen może również oznaczać, że przeszkadza Ci życie w samotności z dala od wygód dużej metropolii.