Sennik Magik

Magik pojawiający się we śnie jest zapowiedzią nieprzewidywanych zdarzeń, które zaczną pojawiać się na Twojej drodze do celu. Magik to osoba, która koncentrując się na własnej sile woli a także bazując na silnych emocjach potrafi wprowadzać zmiany zarówno w otaczającym Ją świecie jak i we własnej przestrzeni osobistej. Zgodnie z wiedzą, którą prezentuje sennik magik to symbol, który najczęściej kojarzony jest z siłami metafizycznymi. Magia, którą posługuje się we śnie nie jest ani dobra, ani zła. Jest po prostu fundamentem wiary każdego człowieka w osiąganie rzeczy, które na pozór wydają się być niemożliwe do spełnienia.

Sen o magiku może także stanowić przesłanie, że wreszcie zaczniesz wierzyć, że wszystko, co sobie zaplanujesz, spełni się. Jednak działania służące określonym celom będą wymagały od Ciebie wdrożenia przemyślanego planu. Najważniejsza jest bowiem umiejętność dostosowania się do zmian i trwałe skupienie na tym, co jest w życiu najważniejsze.

Podstawowe znaczenie snu o magiku:

Widok magika w snach to znak, że zadanie, przed którym staniesz może być trudniejsze niż Ci się wydaje. Jedynie głęboka wiara we własne osiągnięcia i możliwości może uczynić cuda.

Naśladowanie magika stanowi w marzeniach sennych zapowiedź podjęcia działań, które nie będą zgodne z Twoimi pierwotnymi założeniami. Może to oznaczać, że pod wpływem nacisku ze strony innych ludzi zmienisz swoje nastawienie bądź decyzje, z czego ostatecznie nie będziesz zadowolony.

Fałszywy magik to znak, że pewna osoba zawiedzie Twoje zaufanie bądź w kluczowym momencie Twojego życia odmówi Ci udzielenia pomocy.

Przyglądanie się magikowi oznacza, że nagle uwierzysz w pewne założenia, które okażą się być kłamstwem. Ślepa wiara w iluzoryczne cele sprawi, że zaczniesz podążać w swoim życiu niewłaściwymi drogami.

Jeśli śnisz, że magik kogoś zaczarował, wówczas jest to zapowiedzią, że rozczaruje Cię bierna postawa przyjaciela, kiedy będziesz potrzebować Jego pomocy.

Gdy w swoim śnie jesteś magikiem jest to zapowiedzią poważnych zmian w Twoim życiu, które z czasem okażą się być bardzo pozytywne. Im dłużej będziesz zwlekać z ich wprowadzeniem, tym więcej w życiu stracisz.

Wykonywanie magicznej sztuczki to znak, że Twoja ambicja doprowadzi Cię do miejsca o jakim nigdy wcześniej nie śniłeś.

Sen o nieudanej sztuczce magicznej wieszczy życiowe rozczarowania, jest także wyrazem głębokiej wiary w stanie się człowiekiem sukcesu.

Sennik – magik:

Symbole senne takie jak magik powiązane z magią zawsze niosą ze sobą przesłanie pełne tajemnic i ukrytych zdarzeń. Wiara w praktykowanie starożytnej magii istnieje od bardzo dawna i po dziś dzień odgrywa ważną rolę religijną, duchową i leczniczą w wielu kulturach.