Lumpeks

Pojawienie się klepu z używaną odzieżą we śnie zazwyczaj nie jest pozytywnym znakiem, zwłaszcza dla osób, które nie są zwolennikami zakupów rzeczy z drugiej ręki. Zazwyczaj taki sen wskazuje na trudności finansowe, lub brakuje Ci siły i odwagi by zmienić swoje dotychczasowe życie. W innym znaczeniu sen o lumpeksie może oznaczać, że udajesz kogoś kim nie jesteś.

Szczegółowa symbolika snu o Lumpeksie

Widok lumpeksu we śnie sugeruje, że musisz iśc dalej, to znak, że powinieneś pobudzić swoją kreatywność i znaleźć w sobie siły, by stawić czoła nowym wyzwaniom. W negatywnym znaczeniu widok lumpeksu we śnie odzwierciedla twoją niechęć do podejmowania działań i wykazywania się kreatywnością. Możliwe, że czujesz się jak przegrany, ponieważ od dłuższego czasu nie udało Ci się nic osiągnąć.

Prowadzenie lumpeksu wskazuje na twoją dużą pewność siebie. Sen sugeruje, że nie zwarzasz na żadne przeciwności i nie jesteś przyzwyczajony po poddawania się problemom. Z drugiej strony sen wskazuje, że wolisz korzystać ze sprawdzonych rozwiązań i doświadczeń innych, zamiast działać kreatywnie i twórczo.

Rozkładanie ubrań w sklepie z używaną odzieżą wskazuje, że nie stronisz od ryzyka. Często działasz w pośpiechu, lub nawet lekkomyślnie jeśli tylko masz określony cel w życiu. Niestety zdarza Ci się również brnąć ślepo w przedsięwzięcia, które z góry skazane są na niepowodzenie.

Kupowanie ubrań w lumpeksie symbolizuje negatywną energię oraz ściąganie na siebie problemów. Możliwe, że masz dar do podejmowania działań, które nigdy nie przyniosły nic dobrego. W innym znaczeniu senniki interpretują kupowanie ubrań jako pasję do poszukiwania przygód.

Oddawanie rzeczy do sklepu z używaną odzieżą odzwierciedla twoje pragnienie do zatrzymania pewnego momentu w życiu. Możliwe, że jesteś zadowolony ze swojej aktualnej sytuacji i nie chcesz, aby ona się zmieniła. Alternatywnie sen sugeruje, że powinieneś wnieść w swoje życie więcej entuzjazmu, determinacji lub zabawy.

Często sny o ubraniach mają przekaz raczej symboliczny, dlatego należy doszukiwać się ich ukrytego znaczenia, które może być związane z codziennym życiem. Ubrania mogą równiez reprezentować nasze przemyślenia odnośnie własnego wyglądu.

Zobacz także:

  • Kleszcz
  • Wazelina
  • Lukier