Łucznik

Łucznik pojawiający się we śnie oznacza, że najwyższy czas, aby wyznaczyć sobie ważne cele oraz zaplanować kierunek, w jakim planujesz zmierzać w życiu. Sennik przypomina, że łucznik może również sugerować, że pewien człowiek z Twojego otoczenia dzierży nad Tobą władzę bądź zmusza Cię do robienia rzeczy, które niekoniecznie pragniesz wykonywać.

Znaczenie snu o łuczniku:

Widok łucznika w marzeniach sennych to dobry znak wieszczący, że wkrótce spełnisz swoje marzenia osiągając wiele ważnych celów. Życiowe spełnienie przyniesie Ci z czasem wielką radość, szczęście i spełnienie.

Jeśli łucznik mierzy w Ciebie z łuku według sennika jest to oznaką, że zanim osiągniesz sukces i prestiż w życiu najpierw napotkasz na swojej drodze wiele przeszkód i niepowodzeń. Nie będziesz mieć jednak większych powodów do tego, aby użalać się nad sobą bowiem dążenie do realizacji własnych pragnień okaże się dla Ciebie najważniejsze.

Łucznik mierzący do kogoś z łuku to w snach zapowiedź, że będziesz świadkiem kłótni dwóch zwaśnionych stron. Uważaj, aby nie dać się wciągnąć w konflikt, który Ciebie nie dotyczy, bo finał może okazać się dla Ciebie bardzo niekorzystny.

Gdy śnisz, że to Ty jesteś łucznikiem, wówczas oznacza to, że niepokorni przyjaciele zaczną czuć do Ciebie respekt kiedy okaże się, że możesz im zaszkodzić. Zaczniesz górować nad wszystkimi, którzy do tej pory uważali się za lepszych od Ciebie.

Zobacz także:

  • Zakrystia
  • Latarka
  • Herb