Łom

Łom we śnie jest na ogół symbolem ludzkich wątpliwości, wyrazem strachu przed odebraniem w życiu czegoś bardzo wartościowego. Boisz się, że ktoś zabierze Ci siłą coś, co próbowałeś zdobywać w swoim życiu przez długi czas. Pozytywna wiadomość jest taka, że jeśli uwierzysz w swoje możliwości i marzenia, na pewno osiągniesz wielki sukces.

Co symbolizuje łom we śnie?

Łom w snach jest zapowiedzią licznych przepraw w życiu bądź koniecznością podjęcia radykalnych decyzji. Tego typu sen świadczy także o nieposkromionej naturze śniącego lub pragnieniu podejmowania nowych wyzwań. Decyzje, które niebawem podejmiesz będą odważne i niezrozumiałe dla innych. Sam musisz być świadomy swoich wyborów, aby w razie potrzeby móc je odpowiednio uwarunkować.

Co łom pojawiający się w snach może oznaczać w innych kulturach?

Łom w wielu różnych kulturach był postrzegany jako symbol prostoty i niezbyt trudnych wyborów w życiu. Niekiedy oznacza brak możliwości wyboru różnych opcji. Choć może Ci się wydawać, że postąpiłeś słusznie, może okazać, że była to jedynie droga na skróty. Wiele rzeczy trzeba będzie jeszcze dokończyć. W niektórych tłumaczeniach łom może być symbolem pragnienia wtargnięcia w czyjeś życie z butami bądź chęci zabrania komuś jakiejś cennej rzeczy.

Na co zwrócić uwagę przy interpretacji snu o łomie?

Warto zwrócić uwagę na to, czy we śnie łom jest zniszczony lub brudny. Jeśli tak, wówczas jest to zapowiedź nieszczęścia bądź choroby, a niekiedy także życia w nędzy. Jeśli jednak łom jest nowy lun czysty, może to oznaczać, że wszystkie sprawy potoczą się po Twojej myśli.

Czy wiesz co oznacza sen, w którym wyłamujesz łomem drzwi?

Wyłamywanie łomem drzwi we śnie to znak, że będziesz mieć przed sobą trudne zadanie do wykonania. Choć w trakcie pojawi się wiele zagrożeń i komplikacji, to ostatecznie Ty wygrasz walkę. Niestety nie dowiesz się, komu wszystko zawdzięczasz.

Co oznacza powtarzający się sen o łomie?

Jeśli łom w marzeniach sennych powtarza się wiele razy, wówczas oznacza to, że z jakiegoś powodu będziesz odczuwać ciągły stres. Choć po pewnym czasie się to zmieni, to jednak sen będzie Ci o nim wciąż przypominał. Kiedy uda Ci się rozwiązać wszystkie problemy, wtedy powrócisz do normalności.