Litania

Litania we śnie symbolizuje zmartwienia. Możliwe, że wziąłeś na swoje barki zbyt duży ciężar i teraz nie wiesz czy go udźwigniesz. Niestety może się to skończyć źle nie tylko dla Ciebie, ale i dla twojej rodziny. Powinieneś jak najlepiej skupić się na rozwiązaniu problemów, zamiast starać się od nich uciekać. Pamiętaj, że problemy same się nie rozwiążą.

Litania we śnie odzwierciedla odczuwanie niepokoju i bycie niespokojnym. Prawdopodobnie twoja podświadomość sugeruje, że zbliżający się okres będzie o wiele trudniejszy niż to się na ten moment zapowiada.

Szczegółowa symbolika snu o Litanii

Uczestniczenie w litanii zwiastuje spokojniejszy okres w twoim życiu. Prawdopodobnie w najbliższym czasie nie wydarzy się nic istotnego, co miałoby znaczący wpływ na twoją przyszłość. Alternatywnie, jeżeli do tej pory prowadziłeś burzliwe życie towarzyskie, sen o uczestniczeniu w litanii wskazuje, że powinieneś zacząć myśleć o ustatkowaniu się.

Gdy prowadzisz litanię, to taki sen oznacza, że żyjesz pod dużą presją. Jesteś osobą powszechnie poważaną, której ludzi ufają i często proszą Cie o radę, jednak to wszystkie okupione jest licznymi wyrzeczeniami i kompromisami. Być może wewnętrznie czujesz, że w ten sposób dłużej już nie wytrzymasz i potrzebujesz chwili dla siebie.

Spóźnienie się na litanię może oznaczać, że ktoś zmusza Cię do robienia czegoś, czego nie lubisz. Jednak czynność ta, być może mało przyjemna okaże się korzystna zarówna dla Ciebie jak i społeczności, w której żyjesz. Czasami należy dokonywać pewnych poświęceń, dla osób, których kochamy.

Gdy odmawiasz litanię w samotności, to taki sen wskazuje, że rozgniewasz swoimi czynami lub słowami potężnych ludzi. Być może podpadniesz w jakiś sposób swojemu szefowi lub będziesz mieć konflikt z prawem. Pamiętaj, że czasem lepiej się ugryźć w język i trzymać go za zębami.

Sen o wcześniejszym wyjściu z litanii symbolizuje rozczarowanie. Prawdopodobnie ktoś, kogo do tej pory szanowałeś i uważałeś w pewnym sensie za swojego mentora pokaże swoją prawdziwą twarz i zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę była to jedynie iluzja. Możliwe, że doznasz tak silnego rozczarowania, że w przyszłości będziesz miał problem z zaufaniem.

Płakanie podczas litanii wskazuje, że ktoś, po kim się tego nie spodziewasz udzieli Ci pomocy. Będzie to dla Ciebie miłe zaskoczenie i może to sprawić, że na powrót uwierzysz w to, że są jeszcze dobre osoby na tym świecie.

Śmianie się podczas litanii może oznaczać, że ktoś, o kogo bardzo się martwiłeś, zdoła rozwiązać swoje problemy. Możliwe również, że ta osoby całkowicie odmieni swoje dotychczasowe życia, przez co stanie się ono lepsze. Bardzo ucieszy Cię to, że ostatnie kłopoty tak pozytywnie wpłynęły na tą osobę i dzięki temu pokazała, że jest dużo silniejsza, niż się to mogło początkowo wydawać.

Zobacz także:

  • Myć
  • Fala
  • Strumień