Linie wysokiego napięcia

  Linie wysokiego napięcia reprezentują we śnie olbrzymie pokłady energii, zdolności psychicznych oraz skrywanych tajemnic, są również symbolem kobiecego temperamentu, aktywności oraz dynamizmu. Sen niekiedy może wzbudzać u śniącego lęk i strach, szczególnie wtedy, kiedy towarzyszą mu iskry elektryczne, symbolizują one bowiem płomienne uczucia i żywiołową miłość.
  Kiedy widzisz we śnie linie wysokiego napięcia, wówczas w rzeczywistym życiu mądrość stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym.
  Wspinanie się po liniach wysokiego napięcia we śnie stanowi zapowiedź zgrzytów i kłótni, które wystąpią pomiędzy wieloletnimi przyjaciółmi.
  Sen o budowaniu linii wysokiego napięcia to znak, że wkrótce podejmiesz z rozmachem przedsięwzięcie, które wywoła w innych płomienną zazdrość.
  Jeśli śnisz, że dotykasz linii wysokiego napięcia oznacza to, że dzięki swej aktywności oraz zapale do pracy będziesz cieszyć się dużym szacunkiem wśród społeczności, w której zaczniesz obracać na co dzień.
  Sen o liniach wysokiego napięcia nad twoim domem to znak, że informacja, którą podzielisz się z przyjaciółmi i rodziną wywoła we wszystkich ogromne podekscytowanie i entuzjazm.
  Mieszkanie przy elektrowni we śnie stanowi zapowiedź, iż podejmiesz ważne decyzje pod wpływem wielkich emocji, po dogłębnej analizie okaże się jednak, że wybory, których dokonałeś okażą się słuszne.
  Kiedy śnisz o iskrach elektrycznych możesz się spodziewać szalonego romansu z fajerwerkami w tle. Sen może również oznaczać, że na Twojej drodze pojawi się osoba pełna temperamentu, która wywróci Twój świat do góry nogami.