Limonka

Sen o limonce zwiastuje trudności w biznesie. Doświadczysz w życiu wielu opóźnień oraz związanych z tym problemów finansowych. Jeśli nie rozwiążesz dręczących Cię uprzedzeń, to w końcu stracisz swoją reputację biznesową na dobre.

Znaczenie snu limonka:

Widok limonki wieszczy osobie śniącej tymczasowe trudności i opóźnienia w realnym życiu.

Spożywanie limonek w snach jest oznaką, że bogactwo przyjdzie dopiero po przeżyciu trudnych czasów.

Obieranie ze skórki lub krojenie limonki wieszczy w nadchodzącej przyszłości liczne przykrości.

Niebieska limonka wróży, iż ktoś będzie Cię wodził za nos z niejasnych powodów.

Szczegółowa interpretacja snu o limonce:

Jedzenie limonki

Jeśli w swoim śnie jesz limonkę, to jest to znak, że powinieneś spodziewać się negatywnych doświadczeń zwłaszcza w miłości. Prawdopodobnie odkryjesz przyczynę licznych problemów w Twoim związku. Kiedy widzisz, jak inni spożywają limonkę, wówczas będziesz mógł zdecydować o czyimś szczęściu lub nieszczęściu.

Wyciskanie limonki

Sen o wyciskaniu limonki wieszczy straty finansowe oraz inwestycje, które zakończą się zmarnowaniem wielu pieniędzy. Jeśli wyciskasz limonkę, to oznacza to, że Twoja inwestycja zwróci się podwójnie, jeśli natomiast wyciskasz ją komuś innemu, wieszczy Ci to straty finansowe.

Sen o soku z limonki

Sok z limonki we śnie jest symbolem zdrowia oraz młodości. Jeśli jest smaczny i lubisz go pić, to znaczy, że masz dobre zdrowie, z wyjątkiem drobnych problemów i nie masz się czym martwić. Jeśli sok jest bardzo kwaśny i oznacza to, że powinieneś udać się do specjalisty, ponieważ możesz cierpieć na coś, co nie jest łatwe do wykrycia.

Kupowanie limonki

Sen o kupowaniu limonki w snach wieszczy, że uczynisz w życiu coś ryzykownego, aby tylko na tym dobrze zarobić. Zastanów się, czy warto inwestować pieniądze w coś, co nie gwarantuje Ci osiągnięcia współmiernych dochodów. Sennik mówi, aby zachować ostrożność i nie przeznaczać na to wszystkich swoich oszczędności.

Sen o sprzedaży limonki

Sprzedaż limonki we śnie oznacza, że otrzymasz pozornie korzystną propozycję biznesową, która nie będzie Ci się wydawać godna zaufania. Powodem Twoich wątpliwości stanie się fakt, że oferta będzie pochodzić od kogoś, kto nie ma dobrej reputacji. Zanim ją odrzucisz, postaraj się przeanalizować wszystko od zera.

Sen o kradzieży limonki

Kradzież limonki jest zwiastunem życiowych postępów. Jeśli jednak nadal będziesz wytrwały w swych działaniach i pracowity oraz będziesz mieć odrobinę motywacji, Twoja przyszłość rysuje się w pozytywnych barwach.

Sen o sadzeniu limonki

Sadzenie limonki we śnie oznacza, że w przyszłości odniesiesz wielki sukces. To może nie być coś, o czym marzyłeś, ale zmiany, które wprowadzisz w życie, będą w każdym przypadku pozytywne. W innym znaczeniu sadzenie limonek według sennika wieszczy, że będziesz zazdrosny o osobę ze swojego otoczenia.

Zrywanie limonek w snach

Sen o zrywaniu limonek oznacza, że otrzymasz nagrodę za wysiłek, który Cię rozczaruje. Ucieszysz się jednak, że ktoś doceni wykonaną przez Ciebie pracę. Jeśli chcesz, aby ludzie bardziej cię szanowali, będziesz musiał częściej występować w obronie samego siebie.

Sen o obieraniu limonki

Jeśli śnisz, że obierasz limonkę, to jest to oznaką, że wykorzystasz właściwie okazję, która nadarzy się w najbliższej przyszłości.

Sen o tarciu limonki

Tarcie skórki limonki we śnie zwykle oznacza, że tęsknisz za wielkimi rzeczami w życiu, lecz nie masz osób, które mogłyby udzielić Ci swojego wsparcia. Musisz jednak przestać ignorować wszystkich wokół z powodu własnych problemów. W przeciwnym razie na pewno zostaniesz sam w przyszłości.

Zgniła limonka we śnie

Sen o zgniłej limonce oznacza, że poniesiesz straty z powodu złych inwestycji lub będziesz musiał komuś zapłacić z powodu źle wykonanej pracy.

Sen o pieczeniu ciasta z limonki

Jeśli we śnie pieczesz ciasto z limonki, to oznacza to, że Twoja miłość do pięknych rzeczy, które Cię otaczają, nie będzie miała granic. Codziennie coś będzie Cię zadziwiać. Będzie Ci również żal tych, którzy nie widzą piękna wokół siebie.

Zobacz także:

  • Pisarz
  • Ubój
  • Peryferie