Sennik Lejek

Jeśli w swoim śnie widzisz lejek powinno być to dla Ciebie wyraźnym ostrzeżeniem, aby uważać na to, z kim spędzasz czas. Prawdopodobnie nie znasz dobrze ludzi, których uważasz za swoich przyjaciół. W przeciwieństwie do Ciebie nie są oni tak szczerzy jak Ci się wydaje. Sennik ujawnia, iż sen o lejku stanowi przesłanie o tym, że nie wiadomo, w którą stronę ucieknie od Ciebie szczęście.

Znaczenie snu o lejku:

Jeśli widzisz lejek jest to oznaką, że Twój upór może stanowić zagrożenie dla zachowania zdrowych relacji bądź przyjaźni z bliską osobą. Choć nie będziesz słuchać tego, co mają Ci do powiedzenia inni, warto jeśli pochylisz się nad wszelkimi radami, które od nich usłyszysz.

Przelewanie płynu przez lejek w snach stanowi zapowiedź, że ludzie z Twojego otoczenia będą prawić Ci przykre uwagi. Z czasem jednak przyzwyczaisz się do tego i przestaniesz przejmować się złośliwymi plotkami. Sen o przelewaniu płynu przez lejek w senniku stanowi wskazówkę, że powinieneś dwa razy pomyśleć, zanim o coś oskarżysz ukochaną osobę. Pamiętaj o tym, że rozmowy prowadzone w czasie, gdy szczególnie nie dopisuje Ci humor nigdy nie doprowadzą do zastosowania konstruktywnych rozwiązań.

Kupno lejka w marzeniach sennych wieszczy, że staniesz się nadmiernie uczciwy wobec osób, które kochasz. Zaczniesz mówić swoim bliskim prawdę jednak może się ona nie do końca spodobać wszystkim. Będziesz jednocześnie głęboko wierzyć to, że pewnego dnia Twoi bliscy podziękują Ci, pomimo, że teraz widzą wszystko w nieco inny sposób niż Ty.

Sen o sprzedaży lejka jest symbolem postępu. Twoja ciężka praca oraz liczne wysiłki w końcu zaczną się opłacać. Przekonasz się, że już wkrótce zobaczysz pierwsze postępy swoich wysiłków.

Kradzież lejka we śnie sugeruje, że zaczniesz przesadzać próbując wykazać się swoimi umiejętnościami przed innymi ludźmi. Koniec końców najważniejsze jest, abyś docenił samego siebie a czas pokaże, czy zasługujesz też na szacunek innych.

Znalezienie lejka w marzeniach sennych to znak, że się nudzisz bądź wpadasz w niechcianą rutynę. Twoje codzienne życie składa się teraz prawie z samych obowiązków domowych oraz zawodowych. W przeszłości było nieco inaczej, jednak od pewnego czasu zaniedbałeś swoje życie towarzyskie oraz hobby, którymi kiedyś tak bardzo się cieszyłeś.

Sen o zepsutym lejku wieszczy, że jeden z Twoich planów się nie powiedzie. Nie rozpaczaj jednak ponieważ niebawem na horyzoncie pojawią się nowe okazje.

Metalowy lejek we śnie oznacza, że wiara w siebie pozwoli Ci stosunkowo łatwo wykonać trudne zadania. Jest to sprzyjająca pora, by przestać martwić się na zapas drobnostkami. Sennik zdradza, iż tego typu sen to dla Ciebie znak, że poziom szacunku do samego siebie będzie miał wpływ na każdy aspekt Twojego życia w przyszłości.

Szklany lejek stanowi w snach wróżbę, że los nie będzie dla Ciebie łaskawy.

Podawanie komuś lejka stanowi przesłanie, że jeśli jesteś bogaty to spodziewaj się, że nadal będziesz; jeśli zaś nie, to losu nie oszukasz i bogactwo Ci nie będzie pisane.

Zobacz także:

  • Zguba
  • Odcinać
  • Klocki