Legowisko

Legowisko we śnie nie wróży niczego dobrego. Zazwyczaj jest to zły znak oznaczający pojawienie się na twojej drodze niebezpiecznego przeciwnika. Taki sen należy traktować niezwykle poważnie i zachować wzmożoną ostrożność w kontaktach z wszystkimi nowopoznanymi osobami. Możliwe, że tej osobie będzie zależało jedynie na zamienieniu twojego życia w piekło, gdyż czerpie ona w ten sposób sadystyczną przyjemność.

Szczegółowa symbolika snu o Legowisku

Widok legowiska we śnie ostrzega, byś nie wchodził pewnej osobie w drogę, gdyż może ona znacznie uprzykrzyć Ci życie. Nie istnieje żaden konkretny powód, dla którego zasłużysz na takie traktowanie, więc nawet nie zastanawiaj się, dlaczego spotka Cię taka niesprawiedliwość.

Wchodzenie do legowiska ostrzega, że to nie jest dobry moment na podejmowanie ryzykownych decyzji. Jeśli planujesz rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia lub zmianę pracy, to lepiej zastanów się czy możesz pozwolić sobie na porażkę.

Ukrywanie się w legowisku oznacza, że masz wątpliwości, co do słuszności podjętego wyboru. Być może zbyt wiele sobie obiecujesz i warto trochę zejść na ziemię ze swoimi oczekiwaniami. Być może warto poprosić o doradztwo osoby z twojego otoczenia, która ma bardziej realistyczne podejście do życia od twojego.

Opuszczone legowisko we śnie oznacza, że szczęście będzie Ci dopisywać. Jednak nie powinieneś opierać swojej przyszłości jedynie na łucie chwilowego uśmiechu od losu i nie pal za sobą mostów, gdyż nigdy nie wiadomo, czy w przyszłości nie będziesz potrzebował wsparcia od osoby, którą uraziłeś.

Gdy we śnie jesteś uwięziony w legowisku, to oznacza to, że czujesz się sparaliżowany ze strachu. Być może masz dość swojej sytuacji. Czujesz się przytłoczony problemami, których nie jesteś w stanie rozwiązać, a twoje błagalne krzyki o pomoc, na nikim nie robią wrażenia.

Widok młodego zwierzęcia w legowisku oznacza, że czeka Cię spotkanie towarzyskie pełne pozytywnej energii i dobrej zabawy. Wykorzystaj ten czas do naładowania baterii.

Gdy widzisz jak zwierzę robi legowisko, to taki sen odzwierciedla twoją odporność na stres oraz zmiany. Jesteś silną osobą, która umie sobie poradzić z wszelkimi przeciwnościami losu.

Zobacz także:

  • Kukła
  • Pies
  • Oszust