Sennik Lato

  Sen o lecie powinien kojarzyć się z takimi symbolami jak satysfakcja, ciepło i płodność. Marzenie senne o lecie zwiastuje obfitość oraz przyszłość, w której zrealizujesz swoje ambitne plany. Lato reprezentuje także Twoją energię, potencjalny rozwój osobisty oraz dojrzałość, którą wkrótce uda Ci się osiągnąć. Warto przypomnieć, że sen, w którym pojawiają się pory roku reprezentuje na ogół podział życia na poszczególne fazy. Jest to bardzo pozytywny sen, który powinien kojarzyć się z kreatywną stroną życia śniącego. Według sennika wiosna jest symbolem dzieciństwa, lato dorosłości, wydajności i tolerancji, jesień wieku średniego, zima natomiast starości.

Szczegółowa interpretacja snu o lecie:

  Jeśli śnisz, że jest lato, w snach oznacza to, że właśnie rozpoczął się bardzo dobry okres w Twoim życiu. Lato zapowiada bowiem, że już niedługo będziesz mógł zebrać owoce swojej ciężkiej pracy oraz podsumować wyniki dotychczasowej działalności, przed Tobą pojawią się również nowe perspektywy.
  Piękne i pogodne lato wieszczy w snach, że uda Ci się zawrzeć pewną korzystną transakcję finansową.
  Deszczowe lato stanowi w snach przesłanie, aby na pewien czas wstrzymać się z podejmowaniem ważnych życiowych decyzji.
  Jeśli widzisz bezchmurne niebo w letni dzień, wówczas sen zapowiada postępy w pracy zawodowej.
  Upalne lato w snach jest oznaką, że zrealizujesz swoje wakacyjne plany, być może nawet odwiedzisz odległe miejsca, które kiedyś pozostawały jedynie w świecie marzeń.
  Letni wyjazd to według sennika zapowiedź dobrych czasów, wakacji i relaksu. Marzenie senne o lecie zwiastuje również nowe możliwości oraz nawiązywanie nowych znajomości. Z duchowego punktu widzenia lato jest znakiem wieku średniego oraz oznacza, że nadszedł czas, aby na nowo zaplanować swoją dalszą przyszłość.
  Letnie wakacje zwiastują we śnie, że jeśli wyznaczysz sobie jakiś cel, na pewno go osiągniesz bo nic nie będzie w stanie od niego Cię odwieść.
  Letnia sukienka to w snach znak szczęścia, miłości i harmonii. Taki sen może również zwiastować
  Letnie piegi to w snach znak, że będziesz zamartwiać się i odczuwać niepokój. Sennik wróży, że ktoś wyjawi Twoje słabe strony, wady bądź pewne życiowe niedociągnięcia.
  Letnia przygoda stanowi w snach przesłanie, aby korzystać w życiu z dobrej passy i sięgać po jak najwięcej. Sennik wieszczy, że uda Ci się teraz załatwić wiele ważnych spraw.