Łasica

Łasica pojawiająca się we śnie jest oznaką nieszczerych uczuć oraz podstępnych działań. Możliwe również, że zachowasz się arogancko wobec osób, którym bardzo na Tobie zależy. Sennik ujawnia, że łasica jest oznaką, iż zbyt dużo uwagi poświęcasz na roztrząsanie błahostek zamiast skupić się na dążeniu do lepszego życia.

  1. Widok łasicy
  2. Polowanie na łasicę
  3. Zabicie łasicy we śnie
  4. Złapanie łasicy
  5. Głaskanie łasicy
  6. Obraz damy z łasiczką

Szczegółowe znaczenie snu o łasicy:

Widok łasicy

Widok łasicy we śnie najczęściej oznacza, że nieprzyjaciel uwije przeciw Tobie misterny plan oraz zastawi na Ciebie pułapkę, do której prędzej czy później i tak sam wpadniesz.

Polowanie na łasicę

Sen o polowaniu na łasicę stanowi zapowiedź, że bliska osoba bardzo Cię skrzywdzi. Nie będzie to spowodowane złymi intencjami, jednak wyrządzone Ci krzywdy mogą mieć dla Ciebie poważne konsekwencje w przyszłości.

Zabicie łasicy we śnie

Sen o zabiciu łasicy to znak, że pokonasz wreszcie swoje problemy, które przez dłuższy czas stanowiły dla Ciebie duże utrapienie. Łasica we śnie wróży Ci także niezwykle korzystny okres pod względem finansowym. Zastanów się, być może warto pomyśleć o nowym przedsięwzięciu.

Złapanie łasicy

Złapanie łasicy według sennika stanowi przesłanie, że nie powinieneś za wszelką cenę próbować zmuszać kogoś do zawiązywania z Tobą przyjaźni, bo możesz kiedyś tego bardzo żałować.

Głaskanie łasicy

Głaskanie łasicy we śnie zwiastuje poznanie kogoś, kto okaże się Twoim prawdziwym przyjacielem. Ta osoba, pozostanie przy Tobie nawet w najcięższej sytuacji w jakiej się znajdziesz. Sen o głaskaniu łasicy jest także oznaką ciężkiego okresu w życiu śniącego, poszukiwaniem wsparcia i ukojenia w bólu, bywa również wyrazem gorzkiego i rozpaczliwego wołaniem o pomoc.

Obraz damy z łasiczką

Słynny obraz Leonarda da Vinci przedstawiający damę z łasiczką jest oznaką zadumy oraz marzeń o pięknej przyszłości. Sennik zdradza, że marzy Ci się inne życie, jednak nie wiele robisz, aby je zmienić.