Lampa naftowa

Lampa naftowa widziana w snach jest znanym symbolem szczęścia. Sny o lampie naftowej w ogólnym znaczeniu są zapowiedzią nastania dobrego okresu w życiu osobistym oraz zawodowym śniącego. Sennik zdradza, że lampa naftowa jest symbolem jasnych planów oraz radości. Wróży odbycie korzystnych podróży oraz znajomości, których zawarcie jest zapowiedzią realizacji swoich pragnień. W negatywnym znaczeniu lampa naftowa w marzeniach sennych jest symbolem hańby.

Znaczenie snu lampa:

Jeśli śnisz, że zapalasz lampę naftową, to oznacza to, że otrzymasz pomoc od osoby, od której faktycznie jej oczekujesz. Tego typu sen wróży powodzenie oraz możliwy awans w pracy. Im jaśniejsze jest światło pochodzące z lampy naftowej, tym Twoja radość powiązana z życiem zawodowym będzie większa.

Jeśli śnisz, że zapalasz lampę naftową na zewnątrz, wówczas oznacza to, że wkrótce poszerzysz krąg swojej wiedzy.

Jeśli śnisz, że korzystasz z lampy naftowej w domu, powinieneś trzymać się z daleka od robienia rzeczy, które nie spełniają Twoich podstawowych wymagań, gdyż nigdy nie będziesz zadowolony z osiąganych celów.

Widok zapalonej lampy naftowej to dobry znak, oznaka jasnych planów, które będziesz w stanie zrealizować.

Gaszenie lampy naftowej świadczy o tym, że doświadczysz w swoim życiu cierpienia bądź zapomnienia.

Sen o zawieszonej na czymś lampie naftowej zwiastuje kwitnącą miłość i szczęście, które wkrótce nadejdzie. Jeśli lampa naftowa w Twoim śnie ma abażur, doświadczysz zapomnianej miłości.

Jeśli światło w lampie naftowej jest wyłączone, oznacza to, że zostaniesz oszukany przez najbliższą osobę.

Rozbicie lampy naftowej wieszczy, że będziesz walczyć z przyjaciółmi.

Trzymanie lampy naftowej w dłoni we śnie świadczy o tym, że jesteś na dobrej drodze do spełnienia swoich życiowych celów.

Jeśli światło w lampie gazowej migocze, będziesz mieć słabość do ludzi o silniejszym charakterze bądź z jakiegoś powodu będzie Cię dręczyć poczucie niepewności.

Kiedy śnisz, że wysyłasz komuś sygnały za pomocą lampy naftowej, wówczas jest to oznaką, że zostaniesz okłamany przez osobę płci przeciwnej.

Strącona przez wiatr lampa gazowa to znak, że pokłócisz się se stróżem prawa.

Jeśli śnisz, że wkładasz naftę do lampy i zapalasz ją, to jest to znak, że będziesz cieszyć się przyjemnymi spacerami z przyjacielem.

Lampa naftowa pomalowana na biało to dobry zwiastun, który wróży spełnienie oraz liczne sukcesy.

Sen o starej lampie naftowej

Jeśli we śnie widzisz starą lampę naftową, oznacza to, że będziesz musiał ciężko pracować, aby osiągnąć swoje cele. Prawdopodobnie do tej pory nie trzymałeś się planu, lecz improwizowałeś, więc terminy będą Cię stresować. Przestań jednak wątpić w swoje zdolności, wiedzę i umiejętności, ponieważ prędzej czy później przyniosą Ci one sukces. Jeśli stara lampa naftowa we śnie jest pusta, wróży to rozpacz i depresję.

Interpretacja snu o lampie naftowej w innych sennikach i tradycjach:

Sennik mistyczny:

Zapalanie lampy naftowej zwiastuje szczęście, postęp i sukces w miłości. Jeśli lampka już się świeci to według sennika mistycznego wieszczy to wzrost dochodów. Zapalona lampa naftowa we śnie oznacza, że uda Ci się całkiem dobrze wyjść z kłopotów. Tak czy inaczej, marzenia senne o lampie naftowej są zapowiedzią, że wkrótce nadejdzie dobry okres dla Twojego życia osobistego oraz zawodowego.

Kiedy gasisz lampę naftową we śnie, to jest to znak, że będziesz planować daleką podróż.

Wisząca lampa naftowa wróży śniącemu szczęście oraz skupienie się na rzeczach bardzo istotnych w życiu.