Sennik Lada

  Lada we śnie oznacza, że staniesz przed podjęciem ważnej decyzji. Być może jeszcze nie wiesz w jakim kierunku zmierza Twoje życie, musisz zatem najpierw nauczyć się chodzić na kompromisy. Jeśli liczysz na to, że ktoś udzieli Ci porady dokąd powinieneś zmierzać, możesz przeżyć zaskoczenie, pamiętaj bowiem, że inni udzielając Ci wskazówek mogą kierować się wyłącznie własnym interesem.
  Wykładanie towarów na ladę wróży we śnie pomyślny obrót rzeczy. Sen stanowi przesłanie, że realizacja życiowych planów może sprawić śniącemu wielką satysfakcję.
  Kiedy śnisz, że stoisz przed ladą, wówczas sen jest oznaką poczucia niedowartościowania w życiu. Być może czujesz, że życie ucieka Ci przez palce a Twoje marzenia nigdy się nie spełnią.
  Wysoka lada we śnie to znak, że w pewnej podbramkowej sytuacji wykażesz się w stosunku do kogoś bardzo bierną postawą, co może osłabić Twoją pozycję społeczną.
  Sen o starej ladzie wskazuje na chęć naprawienia krzywd, które wyrządziłeś komuś w przeszłości.
  Brudna lada nie wróży niczego dobrego, zwykle wieszczy niepokojące wieści, które sporo zmienią w życiu śniącego.
  Jeśli we śnie nie możesz niczego zobaczyć zza lady, wówczas spotkasz na swojej drodze liczne utrudnienia, które przez własną nierozwagę może być Ci trudno opanować.