Sennik Ląd

  Ląd pojawiający się w marzeniach sennych zwiastuje tryumf nad wrogami, zdobycie upragnionych celów bądź rozwikłanie zagadki, która ma przynieść pokaźne dochody. Ląd to innymi słowy ziemia, która zwykle jest w snach symbolem bogactwa, ale także zwiastunem nadchodzących kłopotów.
  Jeśli śnisz, że widzisz ląd oznacza to, że zaczniesz kierować się w życiu własnymi zasadami moralnymi. Taki sen stanowi także ostrzeżenie przed tym, aby jak najszybciej zejść na ziemię i zacząć myśleć jaśniej, bowiem podstawą do podejmowania trafnych decyzji jest jasność umysłu oraz dobre samopoczucie.
  Odległy ląd w snach wieszczy, że w przyszłości odbędziesz pomyślną podróż bądź spotkasz przyjaciela, który Cię okłamie.
  Jeśli próbujesz dostać się na ląd, lecz nie możesz jest dla Ciebie zapowiedź trudnych czasów, chorób, kłopotów oraz niepotrzebnych konfrontacji.
  Mało stabilny ląd jest według sennika oznaką, że powinieneś popracować nad swoją stabilnością emocjonalną i jak najszybciej pokonać wewnętrzny strach przed zbliżającymi się zmianami. Sen może także być zapowiedzią przyjemnego spotkania.
  Jeśli w swoim śnie oglądasz ląd z góry jest to znak, że zaczniesz kierować się radami innych ludzi, których punkt widzenia znacznie rozmija się z Twoim.
  Suchy ląd wieszczy różnego typu blokady, zmartwienia, niedostatek, brak możliwości kontynuowania zaplanowanej misji, brak stabilności emocjonalnej bądź właściwego kierunku w życiu.
  Skalisty lub jałowy ląd wróży brak powodzenia w podejmowanych przez śniącego przedsięwzięciach.
  Jeśli lądujesz bądź chodzisz po nim jest to znak, że potrzeba Ci większej pewności siebie bądź pragniesz znaleźć mocny fundament, na którym mógłbyś się poruszać.

Zobacz także:

 • Metal
 • Ramię
 • Bagnet