Ład

  Ład w marzeniach sennych jest zapowiedzią wzajemnej integracji, wróżbą nadchodzących zmian oraz życiowych perturbacji. W zależności od rodzaju ładu pojawiającego się we śnie możemy go interpretować na różny sposób.
  Ład polityczny jest oznaką strachu przed nieznanym oraz wyrazem obaw o własną przyszłość, jest także oznaką życiowych wątpliwości, rozterek w tym także miłosnych oraz problemów natury osobistej. Świat, w którym przyjdzie Ci żyć postawi przed Tobą wiele trudnych wyzwań, które zaczną wzbudzać Twoją grozę i przerażenie, lepiej dla Ciebie będzie jeśli odłożysz na chwilę swoje obawy i jak najszybciej zaczniesz funkcjonować w nowej odmienionej formie.
  Ład społeczny jest oznaką życia podporządkowanego obecnie panującym normom i zasadom zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pewna osoba ma widocznie dominujący wpływ na Twoje życie i ani na chwilę nie zamierza z niego zrezygnować. Trudno zatem będzie Ci coś zmienić, dopóki nie odsuniesz od siebie bliskich doradców w cień.
  Ład międzynarodowy świadczy o niepokojach, które stale zaprzątają zgnębiony umysł śniącego. Być może z powodu obecnie panującej sytuacji na świecie coraz bardziej martwisz się o własny byt i przyszłość. Przesłanie, które płynie z tego snu można również interpretować jako obawę przed nadchodzącymi zmianami.
  Zachwiany ład to znak, że nie możesz pogodzić się z tym, iż nie masz kontroli nad własnym życiem oraz kluczowym dla Ciebie czynnikiem sprawczym. Obawiasz się własnej przyszłości oraz czasów, które nadchodzą. Tylko pozytywne nastawienie do życia oraz do nadchodzących zmian może wybawić Cię z opresji, w której tkwisz, bowiem wszystko inne straci na dobre sens.
  Jeśli w Twoim śnie ktoś wprowadza nowy ład jest to zwykle zapowiedzią, że Twoje życie zostanie bezpowrotnie wywrócone do góry nogami. Na Twoje szczęście dobrzy przyjaciele pomogą Ci się w nim na nowo odnaleźć.