Labirynt

Labirynt to dość rzadki symbol senny, który najczęściej wskazuje na poczucie dezorientacji i braku zdecydowania oraz szybkich zwrotów akcji. Uwidacznia szereg błędnie podjętych kroków i decyzji w życiu. Ewentualnie sen może oznaczać, że stoisz przed wyzwaniem, które może Cię przerastać. Możliwe, że towarzyszy Ci przy tym natłok emocji i poczucie zagubienia.

Co oznacza sen o labiryncie?

Widok labiryntu wskazuje, że staniesz przed podjęciem wyboru, od którego zależy czy twoja przyszłość okaże się wspaniała, czy też będziesz musiał zaczynać wszystko od nowa, a sam znajdziesz się w znajdziesz się w podbramkowej sytuacji, która okaże się pułapką bez wyjścia.

Przebywanie w labiryncie wskazuje, że musisz bez skrępowania jasno i stanowczo pokazać swoje zaangażowanie w pewien ważny projekt, nietypowe działanie bądź relację z drugim człowiekiem

Sen o błądzeniu w labiryncie odzwierciedla twoje niespełnione ambicje. Przez cały czas próbujesz bezskutecznie osiągnąć wyznaczone cele. Jednak coś powoduje, że stają się one jedynie mrzonką, która pozostaje poza twoim zasięgiem.

Gdy ktoś prowadzi Cię przez labirynt to jest to znak, że przypadkowo odkryjesz czyjąś tajemnicę. Tajemnica ta będzie na tyle problematyczna, że wyjawienie jej może narobić tej osobie wiele nieprzyjemności.

Ciemny labirynt we śnie wskazuje, że znajdziesz się w centrum jakiegoś problemu, który zacznie zdejmować ci sen z powiek.

Gdy będąc w labiryncie odczuwasz niepokój lub boisz się to oznacza to, że w kluczowym momencie wykażesz się brakiem zdecydowania. Najczęściej taki sen dotyczy życia zawodowego, dlatego uważaj, by nie stracić posady.

Dotarcie do serca labiryntu sugeruje, abyś jeszcze raz się upewnił co do słuszności dokonanego wyboru. Intuicja podpowiada Ci, że dokonany przez Ciebie wybór nie był najlepszy.

Rozpoczęcie wędrówki ze środka labiryntu i bez trudu wyjście z niego odzwierciedla twoje zdecydowanie oraz silne pragnienie osiągnięcia celu. Te dwie cechy zagwarantują Ci w przyszłości sukces.

Zgubienie się w labiryncie wróży poważne problemy zdrowotne, dlatego warto zawszasu zrobić badania kontrolne i zdiagnozować co Ci dolega.