Kurz

Kurz we śnie kojarzony jest z brudem a zatem nigdy nie jest on pozytywnym znakiem. Sennik zdradza, że kurz jako symbol senny zwiastuje, że w ważnej dla Ciebie sprawie napotkasz na rodzinny opór. Sen o kurzu wieszczy bowiem nadchodzące problemy w kręgu przyjaciół i bliskich. Kurz zgodnie z sennikiem świadczy o tym, że przez długi czas zaniedbywałeś ważne życiowe sprawy, które zostały zwyczajnie przykryte kurzem. Marzenia senne o kurzu mogą odnosić się do każdego aspektu Twojego życia pogrzebanego w przeszłości np. talentu lub starych umiejętności, które przez lata zaniedbałeś. Być może również pewne aspekty Twojej natury były do tej pory przez Ciebie ignorowane. Jeśli przypomnisz sobie jakie dokładnie zakurzone przedmioty widziałeś w swoim śnie, na pewno wywnioskujesz z czym związany był Twój sen oraz co może on wieszczyć w realnym życiu.

Podstawowe znaczenie snu o kurzu:

Widok kurzu we śnie jest wyrazem żalu do pewnej osoby z przeszłości za jej złe zachowanie, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie zawodowe. Sen w którym widzisz kurz może oznaczać, że masz pretensje bądź nie możesz wybaczyć komuś sytuacji, przez którą nie otrzymałeś zasłużonej podwyżki, nagrody bądź nie udało Ci się otrzymać awansu. Tego typu sny mogą również wieszczyć, że zlekceważysz obowiązki, które obiecałeś wziąć na swoje barki.

Sen o zakurzonej drodze zgodnie z sennikiem oznacza, że będziesz musiał ciężko pracować, lecz wszystkie Twoje wysiłki zostaną kiedyś sowicie nagrodzone.

Zakurzone meble pojawiające się w marzeniach sennych są symbolem stagnacji oraz zapowiedzią niebezpieczeństwa podczas przygody.

Szczotka do kurzu w snach oznacza, że zapragniesz uporządkować panujący w Twoim życiu chaos oraz opanować trudne sytuacje, z którymi nie radziłeś sobie w przeszłości.

Czyszczenie jakiegoś przedmiotu z kurzu to dobry omen, który zwykle zwiastuje, że los się do Ciebie uśmiechnie.

Jeśli śnisz, że masz kurz w oczach jest to zapowiedzią pozytywnych zmian w relacjach z partnerem. Sen o kurzu znajdującym się w oczach może być również zapowiedzią plotek.

Jeśli w swoim śnie jesteś pokryty kurzem jest to oznaką, że permanentny brak towarzystwa z czasem wpłynie negatywnie na Twoje dobre samopoczucie.

Oczyszczanie się z kurzu w snach to znak, że błędy z przeszłości zostaną Ci odpuszczone dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Gdy we śnie nic nie widzisz z powodu kurzu, możesz się spodziewać, że w najbliższej przyszłości będziesz mieć dużo problemów. Jeśli dodatkowo z jakiegoś powodu masz zagorzałych przeciwników, przygotuj się, że zaczną Oni knuć za Twoimi plecami ze zdwojoną siłą.

Jeśli widzisz chmurę kurzu w marzeniach sennych, wówczas możesz to odczytać jako złą wróżbę. Popadniesz w tarapaty, z których uda Ci się szczęśliwie wyjść bez szwanku.

Zakurzony dom we śnie to zapowiedź licznych trudności, domowych sporów oraz kłótni z powodu podziałów majątkowych w najbliższej rodzinie.