Sennik Kuropatwa

  Sen o kuropatwie jest oznaką dobrobytu, wolności oraz niezależności. Kuropatwa może sugerować, że w Twoim życiu jest osoba, w której się zakochałeś, której poświęcasz swój cenny czas i nie chcesz być z nikim innym. Sen jest również oznaką podejmowania niekończących się działań związanych z poszukiwaniem doskonałego życia.
  Kiedy śnisz, że widzisz kuropatwę oznacza to, że pewne nierozwiązane sprawy mogą ciągnąć się latami, lepiej zakończ je jak najszybciej a na pewno poczujesz się znacznie lepiej. Sen może również sugerować, że będziesz zazdrosny o kogoś bez żadnych podstaw.
  Lecąca kuropatwa we śnie zwiastuje pomyślną przyszłość pełną nowych wyzwań, niekiedy reprezentuje również próżność i wygodę.
  Schwytanie kuropatwy w sidła we śnie zapowiada wsparcie finansowe, szansę na udany biznes a także szczęście, jest to również znak, że twoje pragnienia się ziszczą.
  Sen o jedzeniu kuropatwy to znak, że w najbliższym czasie będzie Ci towarzyszyć w życiu spadek energii, do życia może pobudzić Cię dobre towarzystwo i zabawa.
  Gdy śni Ci się stado kuropatw, ma to powiązanie ze zdolnościami śniącego do nawiązywania jak największej liczby różnego typu kontaktów. Sen jest również oznaką złudnego szczęścia.
  Jeśli śnisz o strzelaniu do kuropatwy to znak, iż ktoś podejmie próbę wciągnięcia Cię w szereg niepotrzebnych problemów, jeśli w porę odmówisz, być może wszystko zakończy się dla Ciebie pomyślnie.
  Zabicie kuropatwy we śnie wieszczy nieustającą pogoń za sławą i uznaniem, narcystyczne pragnienie bycia wciąż na pierwszym planie może zakończyć się dla Ciebie niepowodzeniem.
  Sen o łapaniu kuropatwy symbolizuje szczęście, które jest tuż za rogiem, jest również oznaką, że dasz komuś podstawy do zazdrości.
  Martwa kuropatwa we śnie zwiastuje kłopoty z dość nachalnym człowiekiem, którego nie będziesz mógł się pozbyć przez długi czas.
  Sen o uciekającej kuropatwie stanowi przesłanie by, nie martwić się na zapas bo chwilowe kłopoty wkrótce przeminą.
  Kiedy śnisz o kuropatwie znikającej w zaroślach to znak, że zawiedziesz się na przyjacielu, któremu do tej pory bezgranicznie ufałeś.